4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Jakich żarówek używacie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-12-2012, 18:38   #1
Staylers
..:: Klubowicz ::..
  
 
Staylers's Avatar
 
Dołączył/a: 18 Feb 2010
Miasto: uuu, daleko
Postów: 1 132
Tematów: 135
Podziękowań: 2 413
THX'ów: 2 806
Imię: Czarli :]
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 26
Plusów: 35 (+)
Staylers 35
Jakich żarówek używacie

Siemka. Zakładam taki temat, bo nie znalazłem tutaj podobnego. Więc wypowiadajmy się jakich żarówek używamy, jakie polecacie, jakie odradzacie Temat może wydawać się dla niektórych trochę błachy, ale kierowcy jeżdżący głównie w nocy i wieczorami napewno doceniają ile potrafi dać porządna żaróweczka w porównaniu ze szmelcem z chińskiego marketu.
Ja osobiście dość długi czas jeździłem na żarówkach OSRAM H7 55W. Modelu niestety nie pamiętam. Mają swoje zalety jak i wady. Światło jest mocne, niestety na dłuższych odległościach staje się rozproszone. Niestety trzeba używać świateł drogowych przy jeździe 70-80km/h w nocy. Osobie korzystającej z samochodu w ciągu dnia i raz na jakiś czas nocą polecam te żarówki. Cena to było coś koło 35 zł za komplet. Teraz kupiłem żarówki philips px26d. Jeszcze nie zakładałem, nie miałem czasu (u mnie wymiana żarówki jest przez przednie nadkole), ale jutro lub w czwartek ocenię jak się spisują. Cena tych żaróweczek to 24zł za sztukę, więc nie jest to żaden kosmos
__________________
Staylers jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Staylers za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents