4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Nierób na zasiłku przeszedł na... strajk głodowy!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-12-2012, 17:22   #34
baraka33
..:: Klubowicz ::..
  
 
baraka33's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Dec 2007
Miasto: podkarpacie-okolice Jasła
Postów: 1 918
Tematów: 891
Podziękowań: 1 080
THX'ów: 20 019
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 33 (+)
baraka33 33
Cytat:
Napisał Eleman Zobacz post
Ludzie ! On mieszka w Niemczech i jest Niemcem !!! A tam, drodzy koledzy, nie tylko zarobki wyższe, ale i ceny Pomyślcie też o tym...

I co z tego że ceny??Paliwo maja po 1.50 euro mniej więcej,ale co to za wydatek dla niemca który w przeliczeniu ma 5 tys zł na miesiąc???Tak go boli wydac te półtora euro,jak ciebie wydac 1.50gr.Czyli nie odczuwa nawet że kupil litr paliwa.

Cytat:
Napisał Kameleon Zobacz post
Jak mnie denerwuje takie myślenie! Byłeś w Niemczech? Możesz coś powiedzieć o tych statystycznych "Hansach"? Tak się składa, że ja byłem i to prawie pół roku - stereotypy, które krążą po Polsce jacy to Niemcy źli, że nadal nie lubią Polaków itp. są wyssane z Palca, totalnie! Niemcy jako naród są mili, uprzejmi, gościnni, a to, że ktoś 'sypie' takimi stereotypami świadczy jedynie o jego niewiedzy. Mógłbym Ci opowiedzieć kilkanaście historii Polaków, którzy mieszkali i pracowali w Niemczech i niestety zostali "wydymani" przez.... Polaków!
Ale są też tacy niemcy że strach sie na nich popatrzec.Kolega był z dziewczyną u jej siostry co sie ozenila z niemcem,i ojciec tego goscia tak mierzył wzrokiem mojego kolege że ten aż przestał sie tam czuć bezpiecznie i chciał normalnie uciekac,ale dziewczyny go uspokoiły.Dalej jestesmy dla niemców polskimi swiniami tak jak to było za okupacje.MY i żydzi.

Last edited by Zolczi; 07-12-2012 at 18:31.
baraka33 jest offline