4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Nabór do 4Clubbers Hit Mix Team
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-12-2012, 11:24   #50
Dreamview
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dreamview's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Jan 2008
Miasto: Pisz
Postów: 1 641
Tematów: 87
Podziękowań: 1 036
THX'ów: 2 335
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 32 (+)
Dreamview 32
Odp: Nabór do 4Clubbers Hit Mix Team

Ja rozumiem, że to tylko sugestia z Waszej strony, ale myślę, że czasem powinniście przemyśleć coś dwa razy zanim napiszecie i przestać odwiecznie narzekać i wymyślać swoje wizje, jak powinna wyglądać składanka. Jesteśmy świadomi, że każdemu nie dogodzimy i, że gdybyśmy mieli brać pod uwagę wszystkie wasze propozycje, co do zmian, to tych zmian byłoby chyba ze sto w miesiącu. Wystarczy spojrzeć w temat z hit mixami. Cały czas tylko pytania i pytania, albo narzekania. Wcześniej Wam takie błahostki nie przeszkadzały, a dziś wymagacie, żebyśmy stawiali dla Was na głowie? Okażcie chociaż trochę zrozumienia dla nas, mixujących. I nie chodzi mi o to, żebyście słodzili nam w tych tematach, czy kłamali, ale spróbujcie docenić sam fakt i chociaż kilka zdań od siebie skrobnąć. Możecie pisać, co Wam się nie podoba, oby była to prawda i bez przesady - nie próbujcie mącić nam w głowie i co chwilę narzucać swoje pomysły. W ostatnim temacie z hit mixem nie ma nawet takiej prawdziwej, szegółowej oceny od serca, bo albo Wam się nie chce pisać, albo wolicie po prostu walnąć jedno zdanie i ponarzekać. Moim zdaniem przez te wszystkie lata było ok i tak powinno pozostać, jeżeli chodzi o koncepcje mix'a.
__________________
Dreamview jest offline  
Dreamview dostał 5 podziękowań za ten post.