4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Nabór do 4Clubbers Hit Mix Team
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-11-2012, 12:49   #41
Pete Stan
..:: Super Moderator ::..
  
 
Pete Stan's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Jul 2009
Miasto: Wyszków
Wiek: 34
Postów: 5 647
Tematów: 1704
Podziękowań: 12 967
THX'ów: 44 829
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 1 201
Imię: Pioter
Wzmianek w postach: 16
Oznaczeń w tematach: 121
Plusów: 165 (+)
Pete Stan 165Pete Stan 165
Odwiedź profil Pete Stan na Facebook Odwiedź profil Pete Stan na Last.fm Odwiedź profil Pete Stan na Soundcloud.com Odwiedź profil Pete Stan na Mixcloud
Odp: Nabór do 4Clubbers Hit Mix Team

Cytat:
Napisał iRapczewski Zobacz post
Zmiksowałem 8 traków i miks trwa 28min - nie wiem jakim cudem w 30 minutach można zmieścić ich 20 ? Kto wymyślił takie debilne ograniczenie? Chyba że to nie ma być set tylko nagrane same przejścia....
To nie jest ograniczenie. Takie są wymagania hit mixów. Przejście nie musi trwać 1:00 (bo tyle trwa intro kawałka), może trwać 15 sek, jeśli sobie dobrze kawałki przygotujesz.

Na PW pytasz sie mnie :"Po za tym słucham trance'u, w tym gatunku czuję się najlepiej i mam pewne predyspozycje. Po kiego groma mam pchać się w nielubiany przeze mnie dubstep czy jakiś gówniany pop house?" - odpowiadam po raz kolejny -Takie są wymagania hit mixów.

Te wszystkie kawałki, można zmieścić w 10 minut i brzmi to świetnie. Jeden user, który nie bierze udziału w konkursie, tego dokonał.

No i sprężajcie się ze zgłoszeniami, bo czas na nadsyłanie kończy się w piątek po północy.
__________________
Pete Stan jest offline  
Pete Stan dostał 7 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents