4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - ADE 2012 - Official After Movie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-11-2012, 17:00   #1
Kameleon
SZEF
  
 
Kameleon's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jul 2007
Miasto: Tarnobrzeg/Kielce
Wiek: 31
Postów: 32 211
Tematów: 3951
Podziękowań: 45 690
THX'ów: 237 500
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 161
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 14
Oznaczeń w tematach: 91
Plusów: 460 (+)
Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Kameleon na Facebook Odwiedź profil Kameleon na Twitter
Exclamation ADE 2012 - Official After Movie

Chyba wszyscy są zgodni, że Holandia jest niepodważalnym numerem 1 jeśli chodzi o poziom clubbingu (mam tutaj na myśli cały wachlarz elektronicznego światka tj. organizacja imprez, promocja młodych talentów czy też całe zaplecze potężnych nazwisk). Jeszcze niedawno poznaliśmy wyniki DJ MAGa, otrzymywaliśmy wiele nowinek muzycznych ze stolicy Holandii w związku z Amsterdam Dance Event, a dzisiejszego dnia sprawcy głównego zamieszania, czyli szanowana i ceniona na całym świecie Alda Events opublikowała oficjalny klip.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do nas na facebooku: www.4Clubbers.pl @Facebook


Niespełna siedmiominutowy after film przedstawia materiał nakręcony od 14 do 21 października, zatem znajdziemy na nim 5 imprez z 4 nocy. Jest specjalna impreza z udziałem Sandera van Doorna, sygnowana marką Hardwella noc Revealed z przyjaciółmi. Mamy również ceremonię DJ Mag Award Night z udziałem Armina Van Buurena jak i również Armada Night. Na końcu znajdziecie z kolei zapis z występu Sunnery James & Ryan Marciano.
Ktoś z Was był, słuchał? Jak wrażenia?

_______________________________________
Tekst chroniony jest prawem autorskim i w całości należy do zasobów 4Clubbers.pl. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Zezwalamy na rozpowszechnianie odnośnika do artykułu na naszym forum
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
ADE 2012 - Official After Movie-ade2012.jpg  

Last edited by Kameleon; 20-11-2012 at 17:03.
Kameleon jest offline  
Kameleon dostał 13 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents