4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Mayday Polska (Katowice)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-11-2012, 18:26   #409
cezet
..:: senior Member ::..
  
 
cezet's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Dec 2009
Miasto: Ruda Śląska
Postów: 131
Tematów: 13
Podziękowań: 580
THX'ów: 52
Imię: Marcin
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
cezet 1
Odwiedź profil cezet na Facebook
Odp: Mayday Polska (Katowice)

Był to mój drugi Mayday i zdecydowanie był on lepszy niż w 2010 roku, zarówno wizualnie jak i muzycznie. Stoneface & Terminal zaliczyli udany występ, ale bez większych fajerwerków. Następny set na jakim miałem przyjemność być to live w wykonaniu Extrawelt i pomimo że nie słucham takiej muzyki na codzień czuć było potężny bass i nawet mi się podbało. Nastepnie W&W zagrali bardzo energicznie, kilka swoich kawałków, cały ich występ oceniam na plus. Następnie Bayer czyli, moc, moc i jeszcze raz moc. 20 minut Members of Mayday - czyli bardzo udane laser show może nie takie jak w Pradze podczas trance mixu na Transsmision, ale myślę że dali radę Z Westbama zrezygnowałem na rzecz Kai Tracida i dobrze zrobiłem bo dla mnie to był set wieczoru. Powróciłem do czasów od których zaczęła się moja przygoda z muzyką elektroniczną. Fantastyczne chwile przeżyłem przy takich kawałkach jak 4 just 1 day, too many times, liquid skies czy your own reality. Dla mnie bomba! 06;30 Simon Patterson i potężna dawka tech-trancu jednak kilkanaście minut po godzinie 07:00 nogi odmówiły posłuszeństwa i zmuszony byłem opuścić spodek jednak z uśmiechem na twarzy
__________________
cezet jest offline   Reply With Quote