4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2012 (Kołobrzeg)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-11-2012, 01:35   #1279
Zabijaka1590
..:: Wtajemniczony ::..
  
 
Dołączył/a: 04 Aug 2009
Miasto: Ustka
Wiek: 34
Postów: 16
Tematów: 0
Podziękowań: 0
THX'ów: 4
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Zabijaka1590 1
Odp: Sunrise Festival 2012 (Kołobrzeg)

Cytat:
Napisał fushe Zobacz post
dowaliłeś koleś :D jak ci przeszkadzały kolejki do toi toi czy kolejki do baru czy brak towaru w barze to ty i twoi znajomi mogliście sobie wykupić VIP a nie teraz wyrzucać komuś co nie jest niczego winien... w VIP wszystko czego ci brakowało miałeś na wyciągnięcie ręki :d proste jak dupczenie.... jadąc na festival gdzie będzie grubo 20 tyś typa kupując zwykły bilet ty akurat chciałeś mieć wszystko i wszystkich dla ciebie :D no żenada zapewne jak byś pojechał na MD np i trzeba by wyskoczyć na zewnątrz zapalić to też byś psioczył ooo ****a zimnoooo czemu nie można w środku?
ty gosciu jakbys dokładnie przeczytał o co mi chodzi to bys zrozumiał a nie sie podjarałes, byłem po raz 4 na sunrise i chodzi mi porównując ostatnie lata bo np jesli chodzi o kolejke to wystarczyło zrobic piwo za np 10 zł dajesz zeton bierzesz puszke w łape i smigasz dalej było tak wczesniej i nie było problemu a do toi toi nie mam co powiedziec bo tam nie ma problemu jesli chodzi o kolejke wiec tu gsciu nie cwaniakuj tylko mówie jak było wczesniej a teraz z organizajca
Zabijaka1590 jest offline   Reply With Quote