4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Nowa Prawica manifestowała przeciwko wybudowaniu nowej opery
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-10-2012, 17:59   #4
kraik
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
kraik's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Feb 2010
Miasto: Szczecin
Wiek: 33
Postów: 312
Tematów: 14
Podziękowań: 148
THX'ów: 241
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 30 (+)
kraik 30
Odp: Nowa Prawica manifestowała przeciwko wybudowaniu nowej opery

A ja uważam że ma to sens jeżeli ktoś będzie tam chodził w sensie czy są zainteresowani ja z tamtego rejonu nie jestem więc ciężko mi powiedzieć bo jak budynek ma stać pusty i nic się w nim ma nie dziać to faktycznie nie ma sensu tylko z drugiej strony co się stanie z tymi pieniędzmi? znając życie rozpłyną się bez jakiś większych zmian dla danego regionu tak jak dzieje praktycznie wszędzie. A tworzenie takiego rodzaju plakatów jest to przedstawienie skrajności nawet głupi przykład że rodzina zaoszczędzi 800 zł w jaki sposób nagle podatki się zmniejszą ? nie ośmieszajmy się żadna rodzina nic nie zaoszczędzi.
@Sanbit jeżeli liczysz na to że miasto za te pieniądze stworzy jakie kol wiek miejsca pracy to się grubo mylisz bo akurat to leży po stronie prywatnych inwestorów. jeżeli państwo nie dołożyło nawet do stoczni by ich nie zamykać to nie licz na to że zaczną budować fabryki by ludzie mieli gdzie pracować

Takie akcje jak ta jak zwykle przedstawiają skrajności i fakty wyssane z palca podobnie jak z legalizacją marihuany strona przeciw uznaje że jest uzależniająca ludzie umierają i wszystkie dzieci będą naćpane chodziły bóg wie co jeszcze co nie ma poparcia w faktach a znowu strony za wymyślają jaka to ona super lecznicza na wszystkie choroby co też nie do końca jest tak w rezultacie jest to używka jak każda inna i legalna powinna być bo akurat przy alkoholu jest dużo zdrowsza a nie spowoduje to nagle że całe społeczeństwo nic nie będzie robić tylko palić...
kraik jest offline  
kraik dostał 2 podziękowań za ten post.