4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Lista labeli Polskich i zagranicznych
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-09-2012, 00:04   #16
TwentyNineBeatz
..:: Fanatyk ::..
  
 
TwentyNineBeatz's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Mar 2010
Miasto: Podlaskie
Wiek: 33
Postów: 85
Tematów: 7
Podziękowań: 17
THX'ów: 36
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
TwentyNineBeatz 1
Odwiedź profil TwentyNineBeatz na Soundcloud.com
Odp: Lista labeli Polskich i zagranicznych

To ze mam znajomych zagranicą to nic specjalnego zapewne sporo ludzi posiada kontakty, dużo Polaków emigruje z tego dziadowskiego kraju.
Promocja w necie jest bardzo banalna np PSY - Gangnam style jest na to bardzo dobrym przykładem i oglądalność jego kanału na YouTube. Tylko trzeba wiedzieć w jaki sposób się zaprezentować. Ja nie stwarzam żadnych problemów. Po prostu się zapytałem o Polskie labele. to ze na beatport jest tego pełno to ja wiem, ale tam jest masa zagranicznych i sporo prywatnych labeli, gdzie danych kontaktowych nigdzie nie ma.
Przeświadczenie iż label równa sie popularność i wielka sprzedaż to dziwne porównanie. Bo to zależy od tego czego chcą ludzie a nie człowiek który promuje utwory w swoim labelu. To jaki jest label mało jest znaczące moim zdaniem tylko to na jakim poziomie jest kawałek i czy przypadnie do gustu ludziom.

Ja kupuje utwory te które mi się podobają, a nie zwracam uwagi w przez jaką firmę został wydany.
__________________

Last edited by TwentyNineBeatz; 24-09-2012 at 00:06.
TwentyNineBeatz jest offline   Reply With Quote