4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Lista labeli Polskich i zagranicznych
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-09-2012, 19:34   #12
DART
..:: Elite VIP ::..
  
 
DART's Avatar
 
Dołączył/a: 08 May 2010
Miasto: ...
Postów: 3 259
Tematów: 1014
Podziękowań: 9 609
THX'ów: 12 232
Imię: Mateusz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 320 (+)
DART 320DART 320DART 320DART 320
Odp: Lista labeli Polskich i zagranicznych

Cytat:
Napisał TwentyNineBeatz Zobacz post
Mam wrażenie jakby podpisywanie umowy z labelem było nie wiadomo czym. Człowiek się zapytał dlaczego mówię iż labele czyhają by wyrolować producenta, to mu odpowiedziałem. Bo żeby nie chciano mnie oszukać, to by dano mi umowę do podpisu na dogodnych warunkach. Ja od podpisywania czegokolwiek mam prawnika, i to jego rad słucham zwłaszcza gdy chodzi o pieniądze i mój interes. Prawnik przeczytał mi tę umowę, i doradził co w niej jest nie korzystne. Zdaje mi się ze większość tu osób z rangami producenta tylko boży, bo zapytałem się o nazwy labeli. Po drugie powinno skończyć się z tym takim dziwnym zjawiskiem panującym wokół labeli, bo label to dystrybutor czyli pośrednik, który chce brać kase po połowie i nie pokrywać za nic kosztów, jednym słowem zyskać na czyjejś ciężkiej pracy. Nie dziwie sie Aviciiemu i innym tym sławniejszym producentom że mają własne wytwórnie bo tak jest w sumie najbezpieczniej i najuczciwiej. A przede wszystkim nikt nie robi przysłowiowej łachy by coś komuś wydać itp. I pewnie tak zrobie iż założę własny label i sam sobie będę pośredniczył. Stac mnie na prawnika to i zapewne będzie mnie stać na założenie firmy.
Chciałem także przypomnieć by w tych czasach zyskać popularnosć i sławę nie koniecznie trzeba pchać sie do sklepów z muzyką takich jak beatport.com, ponieważ wystarczy wrzucić dobry kawałek na youtube i inne tego typu serwisy odpowieednio to rozpromować i potem samo idzie, w dobie Facebooka i YouTuba sporo nowych gwiazd zrobiło przez ten sposób kariere, Można nawet wymieniać artystów.

Ludzie chcą ci pomóc na tyle ile mogą, a ty od razu bulwers ... skoro cie stać to załóż swoją wytwórnie tak jak mówisz, tylko ciekawe jak będziesz promował utwory które tam wydasz, nie mając wyrobionej marki jako osoba, ani nie wydając w dobrym labelu ? Odpowiedz sobie na to pytanie sam.
DART jest offline   Reply With Quote
DART dostał 3 podziękowań za ten post.