4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Eliminacje Mistrzostw Świata - Mecz: Polska - Czarnogóra. Co o nim sądzicie?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-09-2012, 22:01   #11
Thomas Vodka
..:: Elite VIP ::..
  
 
Thomas Vodka's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Miasto: Kleve
Wiek: 38
Postów: 7 715
Tematów: 307
Podziękowań: 1 166
THX'ów: 15 688
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 6
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 13
Plusów: 290 (+)
Thomas Vodka 290Thomas Vodka 290Thomas Vodka 290

Nagrody Użytkownika

Odp: Eliminacje Mistrzostw Świata - Mecz: Polska - Czarnogóra. Co o nim sądzicie?

Cytat:
Kolego, mylisz pojęcia. To co napisałeś opisuje kibola a nie prawdziwego kibica.
No dobra, z tym porównaniem troche nie trafiłem. Poniosło mnie.

Cytat:
Prawdziwy kibic to dla mnie np. taki Marcin Daniec. Kibol niema nic wspólnego z kibicowaniem. Jak zagrają kilka meczy fajnie, media znowu nakręcą ten wielki pozytywizm to powrócicie do kibicowania?? Albo się jest patriotą albo się nim nie jest. Ja rozumiem że po meczu z Estonią wielu miało prawo do krytyki. Sam byłem wściekły. Ale żeby odwracać się plecami?? Wczoraj widziałem zaangażowanie. To się dla mnie najbardziej liczy.
Nigdy nie byłem przesadny w wychwalaniu gry naszych. Wczoraj jednak sam stwierdziłem, że nie było źle, co napisalem w poscie wyzej. Odniosłem sie jednak do Twojego zdania, ze nie rozumiesz ludzi, ktorzy nazywają naszą kadre kopaczami, sierotami itp. To jest krytyka i to nie oznacza, że ktoś odwraca się od reprezentacji. Gdybym sie odwrocil, to nie szukalbym transmisji w necie i nie meczyl sie nad ogladaniem meczu na angielskim kanale, który okropnie ścinał. Poświęciłem na to swój czas, a więc dla mnie to równoznaczne z tym, ze patriotą jestem. Krytyka ma różne oblicza, ale ma za zadanie motywowac. Głaskanie po głowie w tym wypadku mija się z celem, a nawet prawdziwy kibic musi jakos wyladowac swoją złość.
__________________

Last edited by Thomas Vodka; 08-09-2012 at 22:03.
Thomas Vodka jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Thomas Vodka za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents