4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Wielkopolskie Magnes Club (Wola Rychwalska)
Wątek: Wielkopolskie Magnes Club (Wola Rychwalska)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-08-2012, 18:45   #28
dyniu
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
dyniu's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Sep 2009
Miasto: ----
Postów: 1 259
Tematów: 137
Podziękowań: 776
THX'ów: 1 574
Imię: ID
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 28 (+)
dyniu 28
Odp: Magnes Club Wola Rychwalska k. Konina

Cytat:
Napisał gwiazda90 Zobacz post
prawda jest taka Dyniu, ze jesteś ściśle związany z Deltą Sycewo (bądz tez klubami powiązanymi tym samym wlascicielem m.in powstajaca izbica) i hejtować będziesz choćby i nie wiem co tam było. Jakbyś troche orientował się w rynku muzycznym to wiedziałbyś, że na takich terenach otworzenie klubu +18 równa się porażką. Hakan też "lubi" Twój post, ale niech wyjrzy zza kosnoli w delcie to wtedy zobaczy jaka jest tam średnia wieku

Ja pierdo...... ha człowieku nigdy nie byłem w stodole o nazwie Sycewo nie bawie się przy diso polo i muzyce z eski) to raz nie znam właściciela tej budy to dwa a jak chciałbyś wiedzieć w Arenie też będzie gówniana muzyka bo bedzie tylko jedna sala po 3 nie znam Hakana jesteś śmieszny masz niezłe filmy na bani ha po 4 nie chodzi żeby klub był tak restrykcyjny co do wieku ale żeby naprawdę dzieci po 15 czy 16 lat nie wpuszczać a takie cuda się bawią w Magnesie po 5 ogarnij się bo wysuwasz jakieś bezpodstawne rzeczy co do mojej osoby......

Napiszę ci na koniec że buda Sycewo też powinna iść do odstrzału i na szczęście tak niedługo się stanie !! A to że wklejam zdjęcia z remontu Areny bo jest na tym forum parę osób które ciekawią się tym co tam będzie itp to nie znaczy że jestem powiązany z Deltą hahah czy jej właścicielem.... na tego właściciela mam wy.....

Po odejściu Prota w Ostrowie i Areny w Izbicy w naszych okolicach nie ma Klubu na poziomie i długo nie będzie ...pozdrawiam i życzę bardziej ogarniętych myśli
__________________

Last edited by dyniu; 28-08-2012 at 19:01.
dyniu jest offline   Reply With Quote