4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lubelskie [ZAMKNIĘTY] XXL Club (Brzeźno k. Chełma)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-08-2012, 11:41   #24
Matt_El_Cortez
..:: Klubowicz ::..
  
 
Matt_El_Cortez's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Apr 2010
Miasto: Chełm
Wiek: 31
Postów: 913
Tematów: 129
Podziękowań: 2 798
THX'ów: 526
Imię: Mateusz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 38 (+)
Matt_El_Cortez 38
Odwiedź profil Matt_El_Cortez na Facebook
Odp: XXL Club (Brzeźno k. Chełma)

Dziwi mnie to że tu każdy patrzy na charakter właściciela i jego rodziny... Co Was to ludzie do cholery obchodzi..!? Przychodzicie do klubu, płacicie wjazdówkę i wydaje mi się że chcecie się bawić. A z tego co czytam to Ci ludzie co się wypowiadają negatywnie przychodzili do XXL w celu zbadania zachowania właściciela i pozostałych osób... Jeżeli przeszkadza Ci ktoś kto jest naćpany odwracasz się jeden z drugim w drugą stronę i balujesz po swojemu tak czy nie? Po drugie to znajdź mi w tych czasach choć jeden klub w którym nie znajdę ani jednego "napixowanego" człowieka?
Klub może nie był fachowo zarządzany w ostatnich latach ale każdy chełmianin bądź człowiek z okolic który przyjeżdżał tam praktycznie co tydzień zawsze wracał do domu zmęczony i wybawiony pełen pozytywnych wrażeń i czekał do następnej soboty by znowu tam się pojawić wraz ze znajomymi. Wiem bo sam tam jeździłem co sobotę i wiem że nie tylko ja wolałem jechać na XXL niż dalej 70km na Gorzelnie Czy Siedliska.
__________________
Matt_El_Cortez jest offline   Reply With Quote