4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Projekt Projekt Szkoleniowy vol.1 by Elnanter
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-08-2012, 20:40   #1
revnotes
..:: true Member ::..
  
 
revnotes's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Apr 2011
Miasto: Warszawa
Postów: 309
Tematów: 23
Podziękowań: 475
THX'ów: 67
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
revnotes 1
Odwiedź profil revnotes na MySpace Odwiedź profil revnotes na Facebook Odwiedź profil revnotes na Twitter Odwiedź profil revnotes na Youtube Odwiedź profil revnotes na Last.fm Odwiedź profil revnotes na Soundcloud.com Odwiedź profil revnotes na Mixcloud
Projekt Szkoleniowy vol.1 by Elnanter

Przygotowałem krótki projekt, który być może przyda się osobom zaczynającym przygodę z produkcją muzyki.
Na pewno nie jest to arcydzieło klasy światowej, ale niektóre rozwiązania mam nadzieję okażą się pomocne.
Plik zabezpieczony jest hasłem, po które trzeba zgłosić się do mnie na PW, żeby je uzyskać lajkujecie mój Fan Page.
Zdaję sobie sprawę, że leniwym uprzykrzy to życie, ale jest to najprostsze moim zdaniem zabezpieczenie antypijawkowe.
Po kliknięciu lubię to! wyślij mi na PW dane konta z jakiego polubiłeś, zweryfikuję to i wyślę Ci hasło.

Wykorzystane wtyczki zewnętrzne:

- Marvel GEQ
- Classic Compressor
- GreenEugene
- Ambience
- Z3TA+2
- Sylenth1

Odsłuch:

[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

Download FLP:

[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

Wszystkie elementy projektu możesz wykorzystać we własnych produkcjach.
Jeżeli chcesz ukończyć moje demo, będzie mi miło jeśli podeślesz mi link do odsłuchu.
revnotes jest offline  
revnotes dostał 6 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents