4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Serie A - Temat zbiorczy
Wątek: Sport Serie A - Temat zbiorczy
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-08-2012, 16:48   #209
Giavo
..:: true Member ::..
  
 
Giavo's Avatar
 
Dołączył/a: 18 Feb 2010
Miasto: Za Winklem :)
Wiek: 32
Postów: 330
Tematów: 31
Podziękowań: 124
THX'ów: 249
Imię: Mateusz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Giavo 4
Odp: Serie A - Temat zbiorczy

Cytat:
Napisał Karolinho Zobacz post

o shitt... przepraszam ale jak widzę taką pokazówkę i strzelanie owymi słówkami typu /juventini , juventino , calciomercato bla bla bla.../ . Prawda jest taka, że prawdziwi fani chodzą co tydzień na mecz swojego klubu i mu kibicują. Tak wiem, jesteśmy w Polsce i coś takiego jest niemożliwe aby co tydzień lecieć do Włoch i oglądać mecz. Dlatego tacy fani jak TY, ja czy Orzeł są w tej drugiej hierarchii a w pierwszej Ci którzy jeżdżą na mecze i dopingują.

bless

Duże kluby piłkarskie mają miliony fanów na całym świecie, dzięki nim zarabiają grube pieniądze a fani dzięki piłce mają grubą frajdę. Nigdy nie powiedziano że to są fani " drugiej hierarchii " . Mieszkałem we Włoszech, byłem pare razy jak mogłem na meczu Milanu, kibicuje temu klubowi od 9 lat i mogę z dumą się czuć Milanistą, twoje posty i argumenty na mnie nic nie zwojują. We Włoszech nawet jeśli ktoś nie był na meczu swojej drużyny ale czuje że ten klub go emocjonuje i pragnie jego sukcesów nie jest od razu odstawiany na bok od ludzi którzy na meczu są nawet co tydzień, i uważanym za kibica z tej 2 grupy tylko po prostu za swojego człowieka. No tak ale to jest Polska... Tu zawsze musi coś komuś nie pasować, kibic musi pokazać że jest większym fanem od innych... Daj sobie spokój z ustawianiem jakiś hierarchii. Każdy kibicuje jak może i jak chce, to indywidualna sprawa. A co do tych słówek to Cię w ogóle nie rozumiem ... Fan Juventusu jest Juventino, fan Arsenalu Kanonierem, Fan Realu Madridistą itp itd... Dlaczego by nie używać tych przydomków ? To może mówić lepiej np. Jestem fanem Associazione Calcio Milan którego adresem jest Via Turati w Mediolanie ITALIA/UE i podać kod pocztowy ? ...


Zostaw fanów, i daj im samym sobie decydować o tym co piszą i jak piszą. To indywidualna sprawa. Pozdro
Giavo jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Giavo za ten post: