4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Blinders z hitem na lato!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-07-2012, 11:43   #1
SERVVA
bitbird family
  
 
SERVVA's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Jun 2011
Miasto: Radomsko
Wiek: 30
Postów: 6 955
Tematów: 3729
Podziękowań: 5 402
THX'ów: 126 896
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2 022
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 54
Plusów: 88 (+)
SERVVA 88
Odwiedź profil SERVVA na Facebook Odwiedź profil SERVVA na Twitter Odwiedź profil SERVVA na Youtube Odwiedź profil SERVVA na Soundcloud.com
Thumbs up Blinders z hitem na lato!Kolejna Polsko-Włoska kolaboracja po połączeniu sił przez Davida Jonesa i nasz rodzimy duet z Wronek, Total Sound. Bracia Mateusz i Michał Owsiakowie, znani powszechnie jako BLINDERS, prezentują swój oficjalny hit na lato! 'Top Of The World' to podróż po całym świecie, poprzez Polskę, przez Australię, skąd pochodzi Jenson Vaughan, aż do słonecznej Italii, gdzie urodził się Antillas. Promowany dziś singiel to połączenie młodych, żądnych sukcesów braci oraz starego wyjadacza, który z niejednego pieca chleb jadł..
Wspomnany producent z Włoch, to już legenda muzyki klubowej. Remiksował takie sławy jak Tiesto, Armin van Buuren, Dash Berlin czy Michael Woods. Kontratakując - Blinders może nie tak ostro jak Antillas ale dzielnie radzą sobie w muzyce elektronicznej. Remiksy dla Aqua Divy, Dirty South czy singiel z Maxem C - wstydu im nie przynoszą. Na wokalu Jenson Vaughan, wokalista, ktory teksty do utworów pisał takim gwiazdom jak Kelly Rowland, Timbaland, Madonna czy Benny Benassi.


Chciałoby się powiedzieć że 'Top Of The World' to plejada gwiazd - niestety nasz rodzimy duet musi jeszcze trochę zaczekać, aż znajdą się na szczycie, bo przy obecnie prezentowanym poziomie nie jest to wcale tak odległym marzeniem!

Singiel wydany nakładem Zouk Recordings - sublabel Armada Music!

TOP OF THE WORLD - BEATPORT LINK
BLINDERS | Facebook


__________________

Last edited by SERVVA; 30-07-2012 at 17:20.
SERVVA jest offline  
SERVVA dostał 17 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents