4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2012 - Piątek 27.07 (Relacja)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-07-2012, 19:54   #4
Smashy
..:: Elite VIP ::..

Smashy's Avatar

Dołączył/a: 14 Sep 2009
Miasto: Legnica
Tematów: 2869
Podziękowań: 9 389
THX'ów: 19 331
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 26
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 37
Plusów: 40 (+)
Smashy 40
Odwiedź profil Smashy na Mixcloud
Odp: Sunrise Festival 2012 - Piątek 27.07 (Relacja)

Byłem, widziałem, przeżyłem! Strzeliłem sobie fotkę z Dimitri'm oraz dostałem szampanem prosto w oczy jako pierwszy! Like Mike'a niestety nie było, co mnie bardzo zmartwiło... Set został zagrany jak zwykle porządnie i wszyscy latali mimo późnej już godziny. Ja dałem z siebie sto procent, a nawet więcej. Czekałem już od samego początku na amfiteatrze pod samą sceną aby tylko być blisko nich! Śmiesznych sytuacji również nie zabrakło na ich występie. Dimitri zapomniał wyłączyć reverb'a i tak trochę 'In My Mind' poleciało na tym efekcie zanim usłyszał że coś jest nie halo. Na występie Doorna również były jakieś problemy małe z nagłośnieniem ale bez obaw zagrał dynamicznego i świetnego seta. Chuckie poleciało grubo! Nie było ani chwili wytchnienia! Bream też dobrze zagrał, klimatycznie. Na samym początku nie byłem jak grał Mdk ale słyszałem że grał same największe 'Bigroomy'. A na Gregorze S i Dirty Rush'ie nie miałem już siły zostawać. Woods zagrał średnio moim zdaniem, a Bingo Players pokazali na co ich stać, wszyscy skakali. Podsumowując Piątek który najbardziej mnie interesował ze wszystkich dni przebiegł fantastycznie. To jedne z moich najpiękniejszych chwil w życiu. Zobaczyć Vegasa na żywo, dla fana to mega uczucie. Byłem wpatrzony jak w obrazek! Spełniłem swoje marzenie i to jest najważniejsze! Żałuje tylko że nie było z nami Like Mike'a. Zapytano Dimitria o to lecz nie chciał nam zdradzić tej tajemnicy. Pozdrawiam wszystkich! SMASH THE HOUSE!

Last edited by Smashy; 29-07-2012 at 15:23.
Smashy jest offline   Reply With Quote
Smashy dostał 20 podziękowań za ten post.