4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Grzegorz eS - Pszczyna
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-07-2012, 10:56   #25
Allen Waleys
..:: Klubowicz ::..
  
 
Allen Waleys's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Jun 2009
Miasto: A Przyjedziesz ?
Wiek: 35
Postów: 1 801
Tematów: 222
Podziękowań: 6 386
THX'ów: 4 062
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 12
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 36 (+)
Allen Waleys 36

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Allen Waleys na Facebook Odwiedź profil Allen Waleys na Twitter Odwiedź profil Allen Waleys na Youtube Odwiedź profil Allen Waleys na Mixcloud
Gregor Es

Kolejny który zachwyca muzyką, setami i ogólnie rzecz biorąc postawą na tym klubowym łez padole. Może dobrych ludzi w tym światku mamy, możemy być dumni z nich i mówić o nich dobre rzeczy, ale co z tego jeśli nie są tak bardzo dostrzegani i co jak co mało reklamowani.


Do jednych z takich ludzi należy Gregor Es, o którym zdecydowałem się napisać temat. Własnej dygresji będzie tyle, a teraz przedstawię wam z grubsza jego postać i to czym kieruje się przy tworzeniu muzyki, czy podczas grania kolejnego seta przy boku m.in Siasi czy Dirtyego.

Grzegorz Surzyn pochodzi z wylęgarni dobrego, soczystego klubowego brzmienia. Czechowice-Dziedzice jest jego rodzinnym miastem, z tego miasta pochodzi i tam na co dzień zajmuje się tym co mu najlepiej wychodzi. Jest organizatorem imprez o nazwie Logarythmica w której są prezentowane kawałki z naprawdę światowej półki. Wstydzić się nie ma czego bo te cykliczne występy owocują bardzo dobrymi bookingami. Kogo można było słyszeć ? A chociażby wcześniej wspomniana SiaSia czy Lady Waks.

Gregor Es wspina się na wyżyny, tego nie da się ukryć. Eventy które ma za sobą, i myślę te co na niego czekają będą to potwierdzać.

SoundTropolis, Mayday or
Before Creamfields
?
Wybierajcie sami.

Teraz trochę tego co prezentuje on sam, albo jak kto woli z Dirty Rushem.

Gregor Es - Bahasa



Gregor Es - Slideland



Gregor Es & Felix Grant - Trombona



Rozgadywać się nie będę, co miałem powiedzieć i tak powiedziałem, zmyślał nie będę, resztę potwierdzicie wy i produkcje które za nim stoją.

__________________
Allen Waleys jest offline   Reply With Quote
Allen Waleys dostał 9 podziękowań za ten post.