4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Wątek: Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-06-2012, 20:40   #201
Marcus Marc
..:: Klubowicz ::..
  
 
Marcus Marc's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Miasto: Lubaczów / Forde
Wiek: 38
Postów: 1 067
Tematów: 85
Podziękowań: 1 356
THX'ów: 2 895
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 11 (+)
Marcus Marc 11
Odp: Co sądzicie o BMW ?

Najpiękniejsze auto na świecie E46, jestem miłośnikiem właśnie tej wersji aut BMW, z resztą podobną posiadam, w moim przypadku puki co bezawaryjne, bardzo dobrze trzyma drogi, zarówno latem jak i zimą, no ale do tego tez dochodzi właściwy dobór opon. Wersja 320d, taką polecam, mocny silnik, ekonomiczny, jak dla mnie ideał!




Cytat:
Napisał Robson132 Zobacz post
w moich stronach BMW cieszy sie bardzo dużą popularnością a dokładnie model E36 (już na to patrzeć nie mogę) niestety nie w oryginale tylko w troszke polepszonej wersji czyli LPG , szyby dymiane, rynwa z tyłu zyby było słychać jak beczy po nocy z 5km, spojler, badziewne tuningowe światła tylne, niebieskie diody podświetlające pedała) dlatego według mnie to bryka dla typowego młodego wieśniaka
no widzisz, to jest przykład tego w jak łatwy sposób, można naruszyć piękno tego auta. Druga sprawa... pomyślcie o tym samym tyle, że było by to np subaru, albo honda...? Niektórych aut po prostu nie wypada tuningować.
__________________

Last edited by Marcus Marc; 24-06-2012 at 20:49.
Marcus Marc jest offline   Reply With Quote
Marcus Marc dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents