4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Wątek: Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-06-2012, 17:40   #191
kraik
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
kraik's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Feb 2010
Miasto: Szczecin
Wiek: 33
Postów: 312
Tematów: 14
Podziękowań: 148
THX'ów: 241
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 30 (+)
kraik 30
Odp: Co sądzicie o BMW ?

marka jak marka są fani i przeciwnicy, bardzo dużo mitów odnośnie tego samochodu oczywiście zależy tez o jakich rocznikach mówimy, bo naprawa kilkuletniej beemki nie jest taka droga (dużo części z samochodów po wypadkowych, niemiec itd) no chyba że mówimy o nowym samochodzie to wypadało by go serwisować w serwisie chociażby dla podtrzymania gwarancji zresztą jak ktoś kupuje nowe auto za kila set tys. i nie ma na utrzymanie to gratuluje wyboru ... drogie w naprawie to volvo jest i kto miał w miarę nowszy model ten wie ... co do opinii internetowych raczej bym się nie przejmował bo po 1 na ogół są to ludzie którzy wiedzą o danej marce tyle co przeczyta na onecie i w domu usłyszy a po 2 po bmw został stereotyp z końca lat 90 gdzie samochody były ściągane na potęgę więc cena też znacznie spadła a będąc młodym kierowcą z niekoniecznie dużym budżetem jednak wybierasz mocne, w miarę dobrze wyglądające auto za nie wielką cenę. Ja tam samochód traktuje jako rzecz do przemieszczania się i jeżeli dobrze się w nim czuje, dobrze mi się nim jeździ i mi się podoba to tak naprawdę wisi mi to czy będzie to ferrari, fiat czy może toyota
kraik jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents