4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Pasja, muzyka, co dalej ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-06-2012, 01:08   #11
Piaszeczki
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 32
Postów: 2 096
Tematów: 38
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 834
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: Pasja, muzyka, co dalej ?

Chłopaki tu już dużo powiedzieli, nie chcę powtarzać, więc coś dodam.

Ile przypadków sławnych ludzi jest którzy w wywiadach dla telewizji, prasy czy radia udzielają wywiadu i na pytanie jak do tego doszedłeś/aś odpowiadają, ciężką pracą. I to obojętnie w jakiej dziedzinie życia. Zamiłowanie do muzyki to dobry czynnik wyjściowy do tego aby ciężko pracować. Możesz być na początku nikim, nic nie umieć. Ale jeśli ćwiczysz, osłuc***esz się, doświadczasz, uczysz się na błędach automatycznie, to po prostu niema bata żebyś nie robił postępów. Jak systematycznie będziesz robić postępy to cel osiągniesz.
Szkoły muzyczne raczej są bardziej dla instrumentalistów. A to trochę inna działka muzyki. Prędzej już uderzyłbym w specjalizację inżynierii dźwięku, profilu elektroniki i telekomunikacji. Wiem że np. na politechnice Wrocławskiej taka jest. Ale ogólnie patrząc tam jest głównie teoria. Wcale nie trzeba takich szkół kończyć żeby być dobrym producentem.

Co do kursów. Wg mnie jeśli ktoś jest dopiero raczkuje w temacie to jakieś zaawansowane kursy może sobie darować. Dla mnie najlepszą bazą kursów jest internet. FL-owcy mają już pod tym względem bajkę bo materiałów pod ten DAW zarówno na forum jak i na Youtube jest ogrom. Jak ktoś już się wtajemniczy w podstawy to potem po zaawansowane kursy są wskazane. Tylko i bez nich pewnie w świecie produkcji można żyć
__________________
Piaszeczki jest offline   Reply With Quote
Piaszeczki dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents