4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lubelskie [ZAMKNIĘTY] XXL Club (Brzeźno k. Chełma)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-05-2012, 16:58   #21
elmo9
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 10 May 2012
Miasto: Miasto Duchów CH
Wiek: 36
Postów: 2
Tematów: 0
Podziękowań: 0
'Thanks': 1 raz w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
elmo9 1
Odp: XXL Club Brzeźno ( k. Chełma )

Cytat:
Napisał Martin Rush Zobacz post
Nie polecam tego klubu.
Jakieś 2 czy 3 lata temu grałem tam gościnnie....

Vixa, ćpuny, białe rękawiczki, dresy, ochrona naćpana, lustra, gwizdki, klatki...

ten klub stoi w miejscu od bardzo dawna, właściel/rezydent największy ćpun w okolicy, jego córka największą dzi*ka w okolicy...
Jeszcze raz nie polecam.

PS Heniek nie ćpaj tyle bo Cię znowu zamknął :D
aż się zarejestrowałem żeby Ci Marcinku odpowiedzieć hehe byłem tam jak grałeś... w ogóle jeździłem tam przez długi okres czasu bo tam miałem najbliżej no i w sumie znało się wszystkich :D znaczy tą całą bandę ćpunów... i nie gadaj bo na początku działania klubu była masakra:D sam latałem na biało w białych rękawiczkach naćpany pigułkami... ale tak jak te pigułki tak i xxl mi się znudziło ale to tylko z powodu nierozgarniętego szefostwa... no bo prawdę mówiąc Heniek nie nadawał się... ah no i jeszcze ból był taki że przez 2 lata playlista była mniej więcej identyczna, może różniło się kolejnością hehe a kiedy po ok 2 letniej nieobecności pojechałem wciąż leciało to samo... jedno wiem, moja noga tam więcej nie postanie...
pozdro dla wariatów z którymi miałem okazję się bawić w tamtych czasach w xxl...

ps. sam pewnie tak jak większość zaliczyłeś Henia córeczkę :D
elmo9 jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents