4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Bilety VIP na Sunrise Festival 2012
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-05-2012, 15:54   #1
Nobody
..:: Elite VIP ::..
  
 
Nobody's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Dec 2005
Miasto: Nowhere
Postów: 2 847
Tematów: 449
Moja Galeria: 1017
Podziękowań: 231
THX'ów: 14 298
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 35 (+)
Nobody 35
Bilety VIP na Sunrise Festival 2012

Między 20 a 29 lipca w Kołobrzegu odbędzie się 10. Sunrise Festival. Gwiazdami imprezy są m.in David Guetta, Armin van Buuren i Paul van Dyk. Z okazji 10 rocznicy festiwalu, zbudowany zostanie ekskluzywny, dwupoziomowy sektor VIP umiejscowiony z boku sceny. Obsługę na sektorze zapewnią światowej klasy barmani.

Zgodnie z tradycją, zachęcamy przyszłych uczestników Sunrise Festival do zapoznania się ze specjalną ofertą Very Important Person. Z okazji 10 rocznicy, ekskluzywny sektor VIP umiejscowiony będzie z boku sceny. Jego głównym sponsorem, a zarazem wiodącym alkoholem, będzie Rum Capitan Morgan oraz Tequila. Nie zabraknie również wieloletnich przyjaciół Sunrise Festival - Johnny Walker’a oraz wódki Smirnoff Black z palety alkoholi firmy Diageo. Jak co roku, z myślą o najwyższych standardach, na sektorze VIP obsługę zapewnią światowej klasy barmani, miksując najbardziej wytworne drinki.


Strefa VIP składać się będzie z dwóch poziomów. Górny i pierwszy raz w historii imprezy - zadaszony sektor, zajęty będzie przez bar płatny, natomiast w specjalnej, dolnej strefie VIP Deluxe znajdować się będzie drugi, egzotyczny bar w którego skład wchodzić będzie pełen, nieograniczony catering przygotowany przez kucharzy z ***** hotelu (3 kuchnie świata) oraz bary z najlepszymi drinkami do wyboru. Prosimy pamiętać, iż nie będzie możliwości wynoszenia posiłków oraz drinków na górną część strefy VIP.

Poza oczywistym luksusem wynikającym z zabawy w komfortowym sektorze wraz z doborowym towarzystwem, dodatkowe udogodnienia dla posiadaczy biletu VIP to:
- osobne wejście na teren imprezy,
- osobne toalety,
- możliwość przemieszczenia się po wszystkich scenach festiwalu.

W związku z faktem, iż emocje związane z Sunrise Festival najlepiej przeżywa się w gronie przyjaciół, istnieje możliwość rezerwacji loży przy zakupie więcej niż 6 biletów. Dodatkowo przy każdej loży czekać będzie powitalny szampan oraz miła obsługa, a w trakcie imprezy zorganizowane zostanie losowanie specjalnych nagród dla posiadaczy biletów VIP.

Uwaga !

Wejściówki VIP na Sunrise Festival 2012 można zamówić na stronie organizatora:
http://www.BileteriaMDT.pl

Bilet zakupiony na sektor VIP nie upoważnia do zajęcia loży. W celu zakupu i rezerwacji loży prosimy o kontakt pod adresem: VIP@MDT-Agency.pl. Koszt rezerwacji loży na jeden dzień imprezy to 500,00 zł

Music Defeats Time Production
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Bilety VIP na Sunrise Festival 2012-aa.jpg  
__________________

Last edited by Nobody; 08-05-2012 at 15:54.
Nobody jest offline   Reply With Quote
Nobody dostał 11 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents