4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Bilety na Sunrise Festival od czwartku w sprzedaży
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-02-2012, 08:34   #3
kriskk6
..:: true Member ::..
  
 
kriskk6's Avatar
 
Dołączył/a: 07 Dec 2009
Miasto: PODLASIEEEE
Postów: 1 024
Tematów: 353
Podziękowań: 765
THX'ów: 763
Imię: Krzysiek
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 11 (+)
kriskk6 11
Odp: Bilety na Sunrise Festival od czwartku w sprzedaży

hmmm również jakoś sceptycznie jestem nastawiony na to wszystko , troszkę z tym dużym projektem przesadzili jak na polskie realia wszystko to może odbić się na średniej frekfencji , oczywiście ogółem we wszystkie dni łącznie będzie pare tysiączków wiary ale w poszczególne dni mogą być delikatne pustki.. chociaż w sumie jak dowiemy się myślę DZIŚ całego rozplanowania i LU to może będe bardziej to kolorowo widział

Moim zdaniem to pownno być tak jak dotychczas 3 dni na pełenej K***** i nie przedłużać tydzień itp to PL nie ameryka oczywiście jestem zaa żeby wszystko dłużej trwało ale raczej większość polkich klubowiczy nie stać na takie balety..nie stety ale takie są realia.. Piątek i Sobo powinny być z gwiazdeczkami jak to zawsze jest Ndz od rana do 18 after i w niedzielną noc np zamiast sma mogło by być na doyebke taka typowo polska impreza zakańczająca festival z udziałem polskich dj' z najwyższej półki oczywiście i myślę że wtedy każdy był by ucieszony z takiego rozwiązania aa no i żeby data sf nie stykała się z datą belgijską (TL) boo polacy przez minione dwa lata biernie przybywają do belgijskiego boom noo a poza tym niech agencja ma na uwadze to że tydzień przed tym wszytkim jest duża konkorencja w stolicy tam myślę , że również troche wiary pojedzie , bo jest to w samym praktycznie sercu polski , stolicy i w miarę wszyscy mają blisko , lu na pewno również zaskoczą a nawet i nie których nawet i już , ale przede wszystkim ze szczerej ciekawości pojadą ludziska
hmm no nic nie ma co tu spekulować agencja zrobi jak uważa może to będzie nauczka na przyszłość albo inne agencje po takim rozwiązaniu które liczę , że się uda będą tylko zazdrościły

Jeżeli chodzi o ceny biletów są oczywiście na + , naprawdę zachęcająca cena , liczę że w rezultacie odbije się na wysokiej frekfencji


Mimo wszystko i tak jadę na wszystko pełen karnecik

Czekamy teraz na info odnośnie organizacji i LU
kriskk6 jest offline   Reply With Quote
kriskk6 dostał 5 podziękowań za ten post.