4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Samochody z dawnych lat, zabytki, legendy motoryzacji.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-01-2012, 20:37   #4
graba83
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
graba83's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Aug 2008
Miasto: P...k
Postów: 936
Tematów: 66
Podziękowań: 449
THX'ów: 920
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 38 (+)
graba83 38
Odp: Samochody z dawnych lat, zabytki, legendy motoryzacji.

Potwierdzam MION dla mnie jest to najpiękniejsza bawareczka z serii 7, a kolejną jest wersja 8


Kolejnym jest auto z 4-ma kołami w logo i legenda rajdów- czyli AUDI QUATTRO. Auto z typu kanciaków, ale ma to coś. Ten sznyt, zacięcie sportowe i dawka emocji w trakcie jazdy jest niezapomniana. Mógłbym godzinami się na jego temat wypowiadać, ale najlepiej jest się nim przejechać. Co prawda nie miałem okazji się przejechać pierwszą wersją, ale druga dała mi tyle frajdy z jazdy jak narazie żaden inny samochód.




Kolejnym autem jest także legenda rajdów. LANCIA DELTA INTEGRALE. Więcej chyba nie muszę pisać. Z tym autem jak i z poprzednim jest jak z aktorem lub reżyserem- zobaczysz i nie trzeba przedstawiać. Wszystko jest jasne.



Poza tymi europejczykami uwielbiam stare amerykańskie muscle cars. Z nich najlepszy jest FORD SHELBY GT500 i CHEVROLET CAMARO SS. Sa miodzio




Z aut luksusowych zawsze pozytywne wrażenia na mnie robi Rolce Royce oraz Bentley. Auta dla elity, wyrafinowane i zrobione ze smakiem
__________________

Last edited by graba83; 22-01-2012 at 20:41.
graba83 jest offline  
graba83 dostał 7 podziękowań za ten post.