4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Uwaga na serwis Pobieraczek
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-01-2012, 21:09   #9
Elektra83
..:: Klubowiczka ::..
  
 
Elektra83's Avatar
 
Dołączył/a: 22 May 2006
Miasto: Unna
Postów: 3 050
Tematów: 135
Podziękowań: 1 383
THX'ów: 685
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 46 (+)
Elektra83 46
Odp: Uwaga na serwis Pobieraczek

A ja powiem wam tak 100 zl nie jest moze malo ale nie mieli takiej sytuacji jak ja mialam hehe.Kiedys byla taka niemiecka strona cos jak Ekino byly tam filmy co w kinie lecialy stronka nazywala sie "kino.to".Wszystko bylo by spoko niby za darmo mozna bylo ogladac wtedy wlasnie chcialam zobaczyc film 2012. Weszlam a tam wyskoczyl mi komunikat ze nie mam odpowiedniego DivXa i wyskoczyla mi strona na ktorej pisalo"downloads ist kostenlos" co w jezyku polskim oznacza ze jest zadarmo. Ja tam klikam i mi wyskoczylo trzeba sie zarejestrowac no to sie zarejestrowalam wyobrascie sobie ze ta strone gdzie byl ten DiviX mial taki adwokat za 2 mies ja o tym calkiem zapomnialam do mnie do domu przychodzi pismo ze mam do za placenia 99 eu bo pobralam tego Divixa .Zaraz na necie wpisalam imie i nazwisko tego adwokata i co jest smieszne nie jedna osobe oklamal malo tego byl w niemieckich wiadomosciach jako przestroga i prawdziwy adwokat sie wypowiadal na jego temat tez tam cos z jego strony sciagnal kiedys i dostal tez ze jak nie zaplaci bedzie sad itd do slownie to samo co ja dostalam hehe i ten koles oczywiscie nie zaplacil i powiedzial ze na zawiadomienie z sadu czeka juz 2 lata takze najzwyczajniej takich olac moczem.
__________________

Last edited by Elektra83; 21-01-2012 at 10:01.
Elektra83 jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Elektra83 za ten post: