4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Premiery sprzętowe - tematy połączone
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-01-2012, 14:12   #1
Rooreck
RZUĆ PALENIE RAZEM Z NAMI
  
 
Rooreck's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Jun 2009
Miasto: Kraków / Zawiercie
Postów: 1 462
Tematów: 84
Podziękowań: 1 318
THX'ów: 2 991
Imię: Bartek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 56 (+)
Rooreck 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Rooreck na MySpace Odwiedź profil Rooreck na Facebook Odwiedź profil Rooreck na Youtube Odwiedź profil Rooreck na Soundcloud.com Odwiedź profil Rooreck na Mixcloud
Premiery sprzętowe - tematy połączone

Dziś rano w swojej skrzynce mailowej znalazłem kolejną ciekawą wiadomość odm NI, zatytułowaną "Sneak Peek at the Future of TRAKTOR"

a treść prezentowała się w następujący sposób:
Spring 2012 will bring another major innovation from the team behind TRAKTOR. In this exclusive preview, you can take a sneak peek at the new TRAKTOR software and controller – and the birth of a groundbreaking new workflow.
Stylish multi-color pads trigger loops and samples allowing for on-the-fly remixing. Watch the video and glimpse how a DJ set can become a powerfully creative live perfo
rmance
.

Załączono tez video:

NATIVE INSTRUMENTS : HOME | HARDWARE AND SOFTWARE FOR MUSICIANS, PRODUCERS, DJS, GUITAR AND BASS PLAYERS

Poszukałem w necie, znalazłem zdjęcia:









Coś wspaniałego, szykuje się uzupełnienie kontrolera X1, pozwalające na większe wykorzystanie samplera, "prawie jak Ableton" - to takie moje pierwsze skojarzenie.

Może zamiast tworzyć "the bridge" miedzy popularnym DAW'em a jeszcze popularniejszym Traktorem, NI planuje stworzyć osobną, niezależną od zewnętrzne go softu platformę.

Czekam aż wyposażą go w rozbudowany sekwencer, i obsługę wtyczek VST/VSTi

Czy Traktor waszym zdaniem jest przyszłością kreatywnego DJ'ingu?

moim jak najbardziej, to będzie ostateczny cios w plecy programistów Rane - twórców konkurencyjnego Serato
__________________

Last edited by Rooreck; 17-01-2012 at 14:13.
Rooreck jest offline  
Rooreck dostał 9 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents