4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Top Year 2011 - House
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-12-2011, 16:31   #6
Longer_7
Aetas dulcissima adulescentia est


  
 
Longer_7's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Oct 2009
Miasto: Lędziny
Wiek: 33
Postów: 12 112
Tematów: 1651
Podziękowań: 52 697
THX'ów: 108 767
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 1000 (+)
Longer_7 1000
Longer_7 1000Longer_7 1000

Nagrody Użytkownika

Odp: 4Clubbers Top Year 2011 - House

Na początek chcę napisać, że jest to moja ocena, nikt nie musi się ze mną zgadzać. Bałem się, że mix house to będą same Avicii/SHM/Hardwell/Alesso stylowce i parę polskich 'techy' mixów. Tutaj plusik, przejdźmy do minusów, których nie brakuje.

4. Adele vs. Brian Matrix - Rolling in The Deep (Massive Remix) <- słabiutki remix, szkoda miejsca na mixie dla samego vocalu... ;/
5. Nuff! - Doctor Funk (Bastian Van Shield Remix) <-- tech jakich wiele, szkoda miejsca na mixie, były o wiele lepsze kawalki z tego gatunku.
6. Jack Holiday - Are You Ready (Shoam & Gavriel Remix) <-- co robi komercyjne electro/dutch na składance house?
16. Avicii - Fade Into Darkness (Albin Myers Remix) <-- eee? najgorszy remixy jaki może być ;< Tylko Vocal Mix albo do wywalenia.
17. Skylar Grey - Invisible (John Dahlback Remix) <-- jak już wybraliście jeden numer Dahlbacka, to powinniście wybrać najlepszy jego kawałek, a nie track jakich teraz setki ;/
19. Pitbull ft. Marc Anthony - Rain Over Me (Laidback Luke Remix) <-- przecież 100 razy lepsze jest: Laidback Luke feat. Example - Natural Disaster (Extended Vocal Mix)
20. Sneaky Sound System - We Love (Pleasurekraft Remix) <-- no tak mistrzowie techu musieli być, ale tak jak w przypadku Dahlbacka, dlaczego nie najlepszy utwór, którym zdecydowanie jest Carny?
23. Afrojack - No Beef (Vocal Mix) <-- nie wiem co dutch robi na mixie house, ale spoko.
24. Bob Sinclar ft. Raffaella Carra - Far LAmore (Club Mix) <-- zmarnowane miejsce na mixie.
25. CJ Stone ft. Lyck - Mindful thinking (Da Bomb Remix) <- zmarnowane miejsce na mixie.
26. MYNC & Ron Carroll ft. Dan Castro - Don't Be Afraid (Original Mix) <- szkoda miejsca na mixie
38. Basto! - Gregory's Theme (Extended Mix) <-- nie wiem jaki jest sens dodawać do mixa utwór, który jest żywą kopią Bromance ;x o wiele lepszym wyborem byłaby Svenska albo Machu Picchu ;x
46. Carlos Barbosa - All Over Me (Original Mix) <-- na koniec największy bubel, totalna porażka. Widać, że macie małe pojęcie o muzyce House, dodając taki utwór do YEAR MIXA. Brakło już pomysłów na ostatni kawałek, więc było trzeba wybrać byle co.

Ogólnie to kilka kawałków to naprawdę dobry wybór, ale większość to totalna porażka. Dla mnie mix, w którym obok hitów leżą przeciętniaki, to jedna wielka kpina ze słuchacza.

Gdzie są takie kawałki ja sę pytam?!:

Federico Scavo feat. Andrea Guzzoletti - Strump (Original Mix)
Spencer & Hill - Can't Stop The World (Crazibiza Remix)
Pleasurekraft - Carny (Original Mix)
Sneaky Sound System - Big (John Dahlback Remix)
Kaskade, Mindy Gledhill - Eyes - Extended Mix
Sandro Silva & Quintino - Epic (Original Mix)
Matisse & Sadko - Svenska (Original Mix)
Marcus Maison & Will Dragen - Machu Picchu (Long Mix)
David Tort feat. Gosha - One Look (Axwell vs. Dimitri Vegas & Like Mike Remix)
Bingo Players - Cry (Just A Little) (Original Mix)
Calvin Harris - Feel So Close (Extended Mix)
Axwell - Heart Is King (Original Mix)
Fedde Le Grand - So Much Love (Original Club Mix)
Fedde Le Grand - Metrum

Zobaczcie MIX ELECTRO, nie brakuje tam żadnego kawałka EH godnego uwagi, a to dlatego, że zrobiła to osoba, która siedzi w tym gatunku od dawna i jest na bieżąco, a nie takie robienie mixów jak się słucha energy i wybiera byle co.

Pozdrowienia dla znaffców.
Znaffca

Szczęśliwego nowego.
__________________

Last edited by Longer_7; 31-12-2011 at 21:04.
Longer_7 jest offline   Reply With Quote