4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Dlaczego ludzie nie potrafią... zrozumieć...
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-12-2011, 18:24   #8
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 407
Tematów: 526
Podziękowań: 3 650
THX'ów: 2 692
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: Dlaczego ludzie nie potrafią... zrozumieć...

Cytat:
Napisał Matan Zajcev Zobacz post
[...]ludzie nie lubią, gdy ktoś gorszy od nich ich krytykuje i ocenia.[...]
trzeba wziąć pod uwagę to że ten ktoś kogo uważamy za gorszego wcale taki może i nie jest, bo taka osoba czasem może coś powiedzieć/poradzić.

Cytat:
Napisał Matan Zajcev Zobacz post
[...]po co pokazywac np. na forum swoją pracę, jeśli gdy ktoś ją skrytykuje, zaczniemy jeździc takiego osobnika? [...]
cel pokazywania swojej pracy jest w celu promowania swojej twórczości, jak ktoś skrytykuje to przecież wcale nie jest koniec świata, ale to też nie oznacza żeby ktoś inny zaczął jeździć osobnika, bo komuś innemu się nie podobało.
Cytat:
Napisał Matan Zajcev Zobacz post
[...]ten odpowiada "to zrób coś lepszego jak jesteś taki mądry". [...]
agresja rodzi agresję, więc to jest przykład że nie umie się przyjmować krytyki, powinno się reagować w inny sposób.

Np: ja skrytykowałem/napisałem swoją sugestię o pewnym filmiku promocyjnym do MCP2011 który Quest zrobił, ot co chłopak przyjął krytykę należycie, za co jest szacunek mój do niego, a jego pewnie też i do mnie. (bo nie zjechał mnie, czy tez ja jego, nie zareagował j.w/w agresją) co za tym idzie wziął moją sugestię pod uwagę przy dalszej produkcji swojego dzieła.

Cytat:
Napisał Matan Zajcev Zobacz post
[...]Dla mnie osoba mądra to taka, która pokazuje swoje prace nie po to, by szpanowac, ale po to, by dowiedziec się czy to jest OK czy nie.
dokładnie o to chodzi

Bo to co robi się to robimy dla ludzi, bo chyba przecież nie dla Siebie. Coś co robimy, robi się po to by przyniosło to jakąś korzyść nam.
__________________
FazZi85 jest offline   Reply With Quote