4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podwyżki cen prądu i niektórych podatków od nowego roku - by żyło się lepiej
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-12-2011, 13:26   #12
JJU
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Jan 2006
Miasto: Szczecin
Postów: 3 083
Tematów: 140
Podziękowań: 1 466
THX'ów: 4 943
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 67 (+)
JJU 67
Odp: Podwyżki cen prądu i niektórych podatków od nowego roku - by żyło się lepiej

Wy jakoś głupio patrzycie tylko co PiS, co PO, przy czym każdemu umyka co można zrobić lepiej. Ja skrytykuję PO (bo to co oni ostatnio robią w niektórych sprawach to masakra), Wy skrytykujecie PiS i się kółko zamyka . Taki mamy kraj, a tak nigdzie nie dojdziemy.

"Nie wątpię, że niektórzy wykorzystaliby te 15 miesięcy, żeby dużo rzeczy zaproponować, przegrać je w Sejmie, a potem przegrać wybory. Ale myśmy wybrali inną drogę. Skutek jest taki, że wygraliśmy wybory parlamentarne, żeby móc przeprowadzić różne zmiany."

To zdanie mi się podoba, Rostowski nas trochę wyśmiał patrząc z perspektywy czasu . Kryzys się rozwijał, i każdy ekonomista wiedział, że w najbliższym czasie będzie tylko gorzej, a teraz będą mi wmawiać że niepewność się zwiększyła.
Dziś brzmi to jak "naobiecywaliśmy żeby wygrać, ale co teraz? Teraz dostaniecie po dupie".

Last edited by JJU; 20-12-2011 at 13:49.
JJU jest offline  
JJU dostał 2 podziękowań za ten post.