4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podwyżki cen prądu i niektórych podatków od nowego roku - by żyło się lepiej
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-12-2011, 12:19   #11
Raffsky
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 22 Jun 2009
Miasto: lublin
Postów: 1 646
Tematów: 195
Podziękowań: 5 323
THX'ów: 1 992
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 26
Plusów: 2 (+)
Raffsky 2
Odp: Podwyżki cen prądu i niektórych podatków od nowego roku - by żyło się lepiej

Cytat:
Napisał Sauron Zobacz post
Na Miłość Boską Raffsky,trochę więcej obiektywizmu !!!



Co ma Donek,Bronek i inni do podatków lokalnych??? Wytłumacz mi proszę
W Częstochowie rządzi SLD,a podatek od nieruchomości od nowego roku wzrasta o 12,9%.
I gdzie tu widzisz Donka???

Podwyżki są co roku,i aby nie być gołosłownym kilka przykładów z roku 2006 i 2007(gdy u władzy był Twój guru Jarosław)



Podwyżki są co roku,więc Twoje uwagi do tematu są nie trafione.
1.Twierdzisz że działania centralne nie odbijają się na warunkach życia lokalnie - dobre sobie.Rząd sprytnie przerzuca mnóstwo wydatków na samorządy nie dając na to kasy(żeby nie było robiły to ekipy wszystkie ,ale ta idzie na całego).
2.Budowało się parki,fontanny,orliki i inne pseudo inwestycje za unijną kasę teraz trzeba spłacić kredyty i to utrzymać.
3.Jak rządził Kaczyński odpowiadał że ktoś tam kupił dorsza za 8 zł,że 2 policjantów w nieszczęśliwym wypadku utonęła(chociaż winny pośrednio został odwołany) TVN i Tusk przez tydzień go odwoływali - także wiadomo kto wyznaczył trendy,ten kto firmuje rząd odpowiada za wszytko.Chyba że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
4.Jeśli twierdzisz że ekipa Tuska może robić podwyżki bo wszyscy podwyższali ceny i podatki,no ta ja ci mogę powiedzieć że za Kaczyńskiego rzeki nie wylewały a za Tuska Polskę dopadły wszystkie możliwe kataklizmy.Taki sam tok rozumowania.Przypominam hasło by "by żyło się lepiej" i 300 mld z Unii na raj w kraju.
5.Kaczyński nie zaserwował podwyżki vat-u która najmocniej uderza w rodziny plus rzucił jakieś tam ochłapy w ramach polityki prorodzinnej,natomiast ekipa Cudaków kasuje nawet te ochłapy i dorzuca kolejne obciążenia - za kilka lat będzie płacz że Zus niewydolny,nie ma kto pracować,będą likwidowane szkoły itp.
Raffsky jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents