4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podwyżki cen prądu i niektórych podatków od nowego roku - by żyło się lepiej
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-12-2011, 19:27   #8
Raffsky
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 22 Jun 2009
Miasto: lublin
Postów: 1 646
Tematów: 195
Podziękowań: 5 323
THX'ów: 1 993
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 2 (+)
Raffsky 2
Odp: Podwyżki cen prądu i niektórych podatków od nowego roku - by żyło się lepiej

Cytat:
Napisał R.yS Zobacz post
średnio w to wierzę Raffsky. Ale w takim razie, że ciągle narzekasz na rządzących to kogo byś widział na czele państwa. Mam tu na myśli osobę, która by sobie z tymi całymi kryzysami poradziła, a nie bawiła się w rozliczanie przeszłości [tylko w to].

I przestań leczyć swój kompleks braku wykształcenia/utraty młodości czy też mieszkania na wsi. Jak ktoś Ci ciśnie to obrażony, że nagonka władzy i jej zwolenników, ale jak Ty w każdym swoim temacie umieszczasz przycinki to jest ok. Zacznij zmieniać świat od siebie samego, a jak ktoś będzie wobec Ciebie niesprawiedliwy to pierwszy rzucisz kamieniem...
Wykształcenia mi nie brakuje,w przeciwieństwie do tych co wierzyli w szuflady pełne ustaw i cuda.Młodość miałem ciekawą ,a jakbyś nie zauważył to od kilku lat trwa tendencja do osiedlania się w pobliżu większych miast,tak jak ja mieszkam - więc marny z ciebie psycholog.Wsadzam kij w mrowisko celowo żeby trochę ludzie zaczęli myśleć,a że ktoś tam mnie obraża,niech sobie pisze swoje tekściki.Ja w przeciwieństwie do większości artykułuje swoje zdanie i tyle,a i się go nie wstydzę,i nie idę za stadem.
Może ci co piszą przycinki rusza ich w głębi że dali się złapać na bajer - a ja im to przypominam,niekiedy bezwzględnie,ale oni też nie zostają dłużni.

A i jeszcze ,nie da się pójść do przodu w naszym kraju nie robiąc porządku z przeszłością.Ci co się jej obawiają,robią wszystko żeby o niej zapomnieć,a sami płacą za swoje brudy robieniem kolejnych brudów.
Raffsky jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Raffsky za ten post: