4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podwyżki cen prądu i niektórych podatków od nowego roku - by żyło się lepiej
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-12-2011, 16:22   #4
Dan Slenders
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dan Slenders's Avatar
 
Dołączył/a: 30 May 2009
Miasto: Kutno/Łódź
Wiek: 32
Postów: 4 897
Tematów: 195
Podziękowań: 10 621
THX'ów: 4 108
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 45
Plusów: 56 (+)
Dan Slenders 56
Odwiedź profil Dan Slenders na Facebook
Odp: Podwyżki cen prądu i niektórych podatków od nowego roku - by żyło się lepiej

Oj Raffsky, Raffsky...
Was to nikt nie przegada, a prezes i jego kaczątka są wprost mistrzami oratoryki. Tylko za słowami nic nie idzie.
Mnie to najbardziej rozbraja pewien kontrast, gdy raz wszyscy mówią, że tylko przez 2 lata rządów nic nie mogli zrobić, a za chwile chwalą się niby to swoimi wielkimi osiągnięciami. To jak to w końcu jest: nie zrobili bo nie mogli czy jednak zrobili, bo prezes ,,wszystko mogę'' może nawet jak nie może?
Krytykujecie wszystko co się da, nawet jak jest dobrze to jest źle, a jak jest źle to znaczy, że jednak jest dobrze, bo PO nie wie jak zrobić by było dobrze, za to PiS wie, bo wszystko wie.
Teraz wyszkoczyła sprawa Macierewicza. Prezes już trąbi: proces polityczny jak za PRLu. A w latach 2005-2007 ile było pokazowych procesów kogokolwiek za cokolwiek bez dowodów, bo przecież większa część pokazówek zostało umorzonych z braku dowodów. Zaś sam Kaczyński kiedyś, cytując paragraf Konstytucji mówiący, że ,,Rzeczpospolita jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli'', powiedział że jednak nie każdy może być tą wspólnotą obięty. Ja się pytam kto tu zagraża demokracji?
Tak samo z mediami. W państwie cenzura i niezależne media (czyt. wspierające PiS) są prześladowane i poniżane. A ja w każdym kiosku jestem rażony okładkami URZ, Rz, ND, GP i GPC, które mi wieszczą, że one nie mają prawa nic powiedzieć.
Wasza alternatywna Polska przegrała mimo pełnej mobilizacji elektoratu i musicie się z tym pogodzić.
Nie mam już nastroju ani ochoty wam tego uświadamiać więcej, więc już więcej nie będę się udzielał. Bo to do was i tak nie trafi, Polacy - Patrioci - Katolicy z Torunia.
Cium
__________________
Dan Slenders jest offline  
Dan Slenders dostał 3 podziękowań za ten post.