4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - ALEX RED (Komodo)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-12-2011, 23:29   #10
Schusterek
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Schusterek's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Jun 2009
Miasto: Rzeszów
Wiek: 32
Postów: 1 054
Tematów: 49
Podziękowań: 97
THX'ów: 652
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 26 (+)
Schusterek 26

Nagrody Użytkownika

Odp: ALEX RED (Komodo)

Cytat:
Napisał ALEX RED Zobacz post
Napisze tylko tyle. Dla DJa technika to podstawa, ale numerem jeden w tej pracy jest tworzenie klimatu. Wysłuchałem twojej opinii, ale się z nią nie zgadzam, bo słucham swoich setów i jeśli są jakieś błędy techniczne to w promilowych procentach. Wiem też jedno, mógłbym się skupić tylko na miksowaniu, bo to proste i przyjemne, ale dla mnie dobry dj musi skupiać na wielu rzeczach - mix, dobór muzyki, tworzenie klimatu i show. Gdy robisz to wszystko naraz pojawiają się małe błędy, ale twierdzę że nieistotne w całokształcie. Dla mnie największymi błędami DJi, jest granie utworów, które nie powinny być nigdy grane na parkietach klubowych. Chodzi o poziom tych utworów, fałsze, i wielkie błędy aranżacyjne.
No i jestem pewny że twoja opinia byłaby inna gdyby nie fakt ,ze pracujesz w pewnym klubie ;-)
Darku, co do ostatniego zdania to akurat to ma najmniejsze znaczenie, mozesz byc o to pewny. Wiem jedno. Dla mnie dj przede wszystkim byc dobrym technicznie. Rozumiem, ze poprzez wieloletnie granie mozna sobie zajechać bębenki. A podałem przyklad @lexa bo to żywy przykład na to ze mozna zrobic zajebiste show, zmixowac w sposob epicki i byc profesjonalistą w każdym calu. Czego i Tobie zycze (bo co do Twoich produkcji nie mam zastrzezen, bo to naprawde wysoka liga) A skoro forum jest do wyrazania opinii, to korzystam z tej opcji, a bawic w ripowanie się nie bede bo rozumiem ze kazdy moze miec gorszy dzien... tzn wieczór
__________________
Schusterek jest offline   Reply With Quote
Schusterek dostał 2 podziękowań za ten post.