4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - ALEX RED (Komodo)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-12-2011, 23:10   #8
Schusterek
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Schusterek's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Jun 2009
Miasto: Rzeszów
Wiek: 32
Postów: 1 054
Tematów: 49
Podziękowań: 97
THX'ów: 652
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 26 (+)
Schusterek 26

Nagrody Użytkownika

Odp: ALEX RED (Komodo)

Cytat:
Napisał ALEX RED Zobacz post
Już kilka takich twoich wpisów widziałem i zastanawiam się gdzie Ty te qnie słyszałeś. Mam jednak wrażenie że odkąd pracujesz w pewnym klubie to niezbyt obiektywnie oceniasz moja pracę. Może faktycznie gdzieś usłyszałeś że się jakieś przejście delikatnie rozjechało, bo zagrałem już kilkadziesiąt tysięcy setów w swoim życiu (przypuszczam,że żaden dj na tym forum nie zagrał tylu setów co ja), ale jeśli tak się stało, to najpierw musiałbyś widzieć mnie na żywo i ocenić się dlaczego tak się stało. W moim stylu grania nie skupiam się tylko na miksowaniu, bo jest to akurat umiejętność , która należy do najłatwiejszych w pracy dja, i mam ją już opanowaną prawie instynktownie. Jednak mój styl, to nie jest granie utworu od deski do deski i czekanie na końcowe frazy do miksowania, bo dla mnie to jest nudne i zbyt proste.. Lubie szybkie mixy, tworzenie na żywo mash-upów i jeśli gdzieś tam się wkrada błąd techniczny , to spowodowane jest to tymi rzeczami. Ale Ty napisałeś tak jakbym to robił nagminnie i dlatego musiałem Ci odpowiedzieć.
w ktorym? W ostatnich setach wiele tego jest.

Jezeli grasz kilkanascie lat to nie powinny się konie robic.

Wizialem i slyszalem Cie na zywo.

Dla dj'a technika powinna byc no1.

szybkie mixy? chyba dlugie, na ostatniej frazie b, czesto. Sporo offbeatow.

Nie chodzi mi Alex ze nagminnie, ale po prostu widze ze troche kladziesz lage na dopieszczenie seta na 100% . Gdyby to podreperowac to byloby cudnie, polecam kontroler pioneera x1

Jezeli mialbym podac przyklad goscia ktorego setow az chce sie sluchac to oto jeden z najlepszych :

http://soundcloud.com/djalexpl/dj-al...e-at-cool-club

Wg mnie czyli klubowicza ktory slyszal juz naprawde wiele setow nie ma nic gorszego jak sluchanie offbeatow, bo one zamulają.
__________________

Last edited by Schusterek; 12-12-2011 at 23:15.
Schusterek jest offline   Reply With Quote
Schusterek dostał 3 podziękowań za ten post.