4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie [ZAMKNIĘTY] Fabryka (Biały Dunajec)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-12-2011, 06:57   #35
greg_
DJ/Resident
  
 
greg_'s Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jun 2009
Miasto: Zakopane / NT
Wiek: 36
Postów: 2 411
Tematów: 339
Podziękowań: 2 436
THX'ów: 8 190
Imię: Grzesiek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 110 (+)
greg_ 110greg_ 110

Nagrody Użytkownika

Odp: Fabryka (Biały Dunajec) [ZAMKNIĘTY]

Cytat:
Napisał Matthew Stend Zobacz post
Greg co myślisz zółta plakietka i szpan że jesteś oh ah.To podaj mi chodź jeden klub w którym ci zaproponowali grać jak były metingi 4 c.
Ostatni mój post na ten temat bo nie zamierzam zbierać lawiny off topów.

Plakietka i szpan? Człowieku Ty chyba zwracasz uwagę tylko i wyłącznie na rangę na forum. Ja dla tego forum w moim mniemaniu zrobiłem wiele, a tak szczegółowo dla działu dj zone.
Rangę dostałem bezpośrednio po rozwiązaniu 4cdjs i od razu nawiązując - miałem propozycję grania w Brandzie, ale poprostu $$$ zdecydowała - za pare złotych nie opłaciło mi się dymać pół polski to nie pojechałem, za mnie pojechał Winter i nikt do nikogo nie ma pretensji. 4cdjs team to nie było tylko granie imprez i promowanie siebie, ale także sporo pracy logistycznej o której zapewne nigdy się nie dowiesz bo to były sprawy wewnętrzne temu.


Co do ambicji - uwierz że nie wiesz kim jestem i co mam w głowie.
Djing to moje hobby - jest okazja gram, nie ma to nie gram i już. Nie wchodzę nikomu w dupe by gdziekolwiek się zahaczyć mam bowiem swoje zasady wedle których staram się postępować. Co do "korków", nie jedną osobę już uczyłem podstaw i nadal będę to robił - ale ludzi którzy dyskredytują i obrażają mnie na forum w jawnych postach (co innego gdyby to odbywało się na stopie pw/gg - a nie ogólnie czytanych postach) to na prawdę nie zamierzam być miły i dawać Ci coś od siebie - chyba logiczne i każdy by postąpił jak ja - więc w czym masz problem?


Tak siedzę i przeglądam te Twoje posty i nie wiem czemu za przeproszeniem "żal ściska Ci dupę"? Masz problem do Rafała że gra w Drg, do Majora że w Cas, do Trickiego że w Poma i Cas itd itd.

Czas może popatrzeć na siebie i skoro tak ociekasz zajebistością to czemu nikt nigdzie nie widział Cię za konsolą? Szpanujesz bóg wie jak, kogo znasz, gdzie grałeś, gdzie byłeś. Tak samo jak z najlepszą konsolą - jużproponowałem Ci załóż temat w dj booth i pokaż czym dysponujesz i załóż temat w rekrutacji i zobaczymy czy jąprzejdziesz na plus.

Żegnam, masz problemy personalne to nie roztrząsaj ich na forum tylko zadzwoń i napisz face2face - a nie pokątnie na jakimś forum.

nara
greg_ jest offline   Reply With Quote