4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Mazowieckie [ZAMKNIĘTY] Viva (Windyki k/Mławy)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-12-2011, 21:29   #19
Dzikijohny
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 30 Jan 2011
Miasto: Mława
Postów: 6
Tematów: 0
Podziękowań: 3
THX'ów: 8
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Dzikijohny 1
Odp: Viva (Windyki k/Mławy)

Witam, powiem tak:

- ochrona się nie nadaje totalnie... ( Nie mówię tego, bo jakiś ochroniarz mnie spuntkował, lecz to są moje spostrzeżenia) Z tego co widziałem, z nimi nie ma gadki, od razu leją, nawet tych niewinnych...

- Impreza ostatkowa... Coś strasznego, brak jakiegokolwiek ogarnięcia przy kasie, ludzie pchali się jak bydło, dosłownie BYDŁO. Nie wiem czy ktoś to przemyślał, ale było po prostu za ciasno... Strzelam, że z ponad 2 tysiące osób tam wlazło, jakim cudem to nie wiem.

- Piosenki dość często się powtarzają, światło wg mnie troszeczkę zbyt mocne, powinno być troszeczkę ciemniej

- Aha i jeden punkt z regulaminu : " Obowiązują wszystkie stroje oprócz sportowych. " . A jednak takie osoby w dresach wchodzą i to one najczęściej wszczynają bójki, nie zawsze, ale najczęściej...

Tak na podsumowanie, jest tam naprawdę ciekawie, lecz człowiek nie czuje się pewnie przy takiej ochronie, która naprawdę leje co się da, gdy tylko trafi się okazja... I proponowałbym, by jednak stosowano się do tego regulaminu, chociaż tyle.

Pozdrawiam
Dzikijohny jest offline   Reply With Quote