4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Mazowieckie Atlanta - Maliszów (k. Radomia)
Wątek: Mazowieckie Atlanta - Maliszów (k. Radomia)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-11-2011, 19:43   #9
TriFle
..:: true Member ::..
  
 
TriFle's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Mar 2010
Miasto: Warszawa / Starachowice
Wiek: 30
Postów: 296
Tematów: 88
Podziękowań: 571
THX'ów: 664
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
TriFle 1
Odwiedź profil TriFle na MySpace Odwiedź profil TriFle na Youtube Odwiedź profil TriFle na Soundcloud.com
Odp: Atlanta - Maliszów (k. Radomia)

Cytat:
Napisał benek2411 Zobacz post
PRZESTAŁEM CZYTAĆ
Jak można to coś nazwać klubem? W klubach nie sika się do rynien i nie tańczy się na kostce brukowej.
W klubie nie widuje się 99,9% buraków którzy o 17 skończyli zbierać kartofle, a o 18 wbijają na "dobry balet". Czapki na głowach, jakieś dresy no szok.
W machę można wyłapać absolutnie za wszystko, nawet za oddychanie i absolutnie od każdego z ochroną włącznie.

Wystrój wnętrza ładny:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcsi.dl...tle=1&border=0

z resztą polecam popatrzeć:
Sobota w Atlancie w Maliszewie - zdjęcia, foto - od 1 - 28 Września 2008

Jeżeli komuś by przyszło do głowy by jechać do tego klubu to niech poczyta sobie opinię na jakimś forum, poza armią psychowixiarzy, to każdy normalny leje na tą Atlantę z góry :D

Po pierwsze o jakich rynnach mówisz? ja ich tam nie widziałem. Łazienki są wyłożone płytkami, leje sie do pisuarów to tyle
Po drugie jest kostka to jest chyba jedyny problem.
Psychowixiarze? haha... może i tacy są w radomiu ale tam ich nie spotkałem. Z tego co mi wiadomo to vixa wiąze się z białymi rękawiczkami itp teraz już tego nie zobaczysz na atlancie.
To tyle w tym temacie

Last edited by TriFle; 28-11-2011 at 19:47.
TriFle jest offline   Reply With Quote