4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lubelskie dwa PIĘTRA (Lublin)
Wątek: Lubelskie dwa PIĘTRA (Lublin)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-11-2011, 22:32   #21
irrelevant
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Postów: 72
Tematów: 318
Podziękowań: 2 536
THX'ów: 10 747
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 210 (+)
irrelevant 210irrelevant 210irrelevant 210
Odp: Place Club (Lublin)

Place = c***e na bramce
na WWA nie wpuszczono nas. Goście w ogóle nie mają nic w głowie. 8 z nas miało dowód, w tym ja oraz kilka innych osób legitymacje studenckie oraz szzkolne. Dwie osoby miały jedynie dowód (student z Warszawy + nie-student z dowodem). Stwierdziłem, że wolą wpuszczać chołotę z gimnazjum (mają legitymacje szkolne) niż osoby, które przyjdą i zostawią po 100 PLN na barze. No ale... Nie żaluje, ze nie wszedlem. Poszedlem na mega impreze do archiwum.

Bylem tez którejś soboty juz bez dziwactw z dowodami (legitymacje oczywiscie chcieli). Za dużo murzynów, rumunów, chinoli. Rozumiem, że taki będzie stał pod barem i czekał na pizdę, która mu o*******i kielbase w akademiku czy w domu, ale do cholery, stać 6 godzin, saczyc jakies posrane driny, albo walać sie po klubie jak chołora... tak potrafia jedynie ciapaci wpuszczani do place. kolejny minus to miejsce do zabawy, trzeba wiedziec gdzie palca wcisnac dziewczynie, zeby sie dobrze bawic

muzyka : 70 % RNB / 10 % Dance-hall / 10 % Old hits (lata 70-00) 5 % klubowej i 5 % jakiegoś gówna

Co do wódki... Pijcie na barze na górze Tam się ulewa z kielonów

ode mnie klub 2 na 5 za murzyńskie i pedalskie zapędy
irrelevant jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents