4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lewacy i policja bije ludzi
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-11-2011, 13:48   #22
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 374
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Lewacy i policja bije ludzi

Orzeł dobrze poruszyłeś temat nazistów. Aż mi się niedobrze robi, gdy widzę obrazki polaków, którzy na twarzach, ramionach mają nazistowskie symbole i witają się tak jak Hitler. Nie to nasi dziadowie przelewali krew w bitwach z góry skazanych na porażkę. Chciałbym być również narodowcem i głębokim patriotą ale sprzeciwiam się walce międzyrasowej. Nigdy nie będzie ona moją ideologią. Z drugiej strony sprzeciwiam się również imigracji na szeroką skalę szczególnie muzułmanów do naszego kraju. Nie to, że ich nienawidzę, tylko to, że oni mają inne cele i zamiary wobec nas, ludzi którzy przeszło X wieków mieszkają na tym terytorium.

Jako naród mamy się czym chwalić, mamy historię, której nie ma żaden inny kraj na świecie! Słyniemy z wielu bitew w którym pokazaliśmy, że "POLSKOŚĆ" to siła, honor, duma i waleczność. Na podstawie samej historii stwierdzić można bezapelacyjny fakt, że nikt nie jest w stanie nam podskoczyć.

Husaria - Postrach całej europy! Najskuteczniejsza kawaleria w dziejach świata. Poczytajcie chociaż o znaczeniu Husarzy w bitwie chociażby pod Chocimiem!
Nasze siły : 650 jazdy polsko-litewskiej rozpieprzyło w pył 10 000(!) jazdy i piechoty turków.
A nasz opór przeciwko nazistom i komunistom podczas IIWŚ?
Żaden inny naród na świecie nie podniósłby się z takiego ciosu.
Bitwa pod Wizną... Legendarna bitwa, o której się teraz mało komu mówi. Bo zajmujemy się wojną polsko-polską między lewakami a ONR

Sabaton o bile kim utworów nie robi

Sabaton 40:1 <- przechodzą dreszcze, gdy tego słucham. za każdym razem

Sabaton - Uprising

To powinniśmy GLORYFIKOWAĆ i tym się zajmować, a nie wywyższać w chwale hitlera, który zabijał polaków



Ale tak jak pisałem, najbardziej uderza mnie ta "miłość do dziadka hitlera".
__________________
Sanbit jest offline  
Sanbit dostał 9 podziękowań za ten post.