4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Śląskie Energy 2000 (Katowice)
Wątek: Śląskie Energy 2000 (Katowice)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-11-2011, 09:00   #23
Dj_Krut
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 11 May 2010
Miasto: Czeladź
Wiek: 32
Postów: 687
Tematów: 71
Podziękowań: 417
THX'ów: 730
Imię: Łukasz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 31 (+)
Dj_Krut 31
Odwiedź profil Dj_Krut na Facebook
Odp: Energy 2000 (Katowice)

Cytat:
Napisał maycell Zobacz post
czyli jak zwykle nie odwiedzili, nie zobaczyli ale skomentowali, ja raczej zawitam za tydzień
Po pierwsze kolego to na przyszłość czytaj posty do końca , wyraźnie chyba napisałem że "Oceniam po opisie , z lepsza opinią wrócę jak odwiedzę ten klub Pozdrawiam" powtarzasz się i nabijasz bezsensownie posty.


Cytat:
Napisał fushe Zobacz post
no sorry stary byłem w pomarańczy... i wiem jedno... jak to gówno śmierdzi.... co mi po wystroju jak grają eskę... nie jeden z was był czy to na mayday czy na sunrise i była eska sponsorem to każdy eske z błotem zmieszał ze szok... za to co zrobili z tymi dwoma eventami....
Kolejny zawodnik który nie czyta ze zrozumieniem.
"Ceny to samo co pomka. wiec szału nie ma " jeżeli nie rozumiesz tego zdania to widzę ze masz problemy z czytaniem , wejdź sobie do tematu "Pomarańcza Katowice" i przeczytaj moją opinie (ostatnią), wtedy nie będziesz musiał się zastanawiać co znaczy to zdanie "

Ceny to samo co pomka. wiec szału nie ma " poza tym przytoczyłem tylko jeden argument (ten wyżej) , a ty nagle zmieniasz całość i mówisz ze ja pisze ze w pomce grają komercaje , wystruj itp. (może się z częścią zgodzę , ale to nei ten temat) reszta wypowiedzi widac że odnosi się do czegoś innego (tylko jeden argument jest porównaniem z klubem pomarańcza).
Dj_Krut jest offline   Reply With Quote