4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Bóg kontra człowiek
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-11-2011, 18:50   #11
kellrez
Trance
  
 
kellrez's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Mar 2008
Miasto: mchw
Wiek: 31
Postów: 5 641
Tematów: 274
Podziękowań: 4 739
THX'ów: 5 357
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 32
Plusów: 800 (+)
kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800
Odp: Bóg kontra człowiek

Czy nie widzicie do czego doprowadził brak przestrzegania prawa Boga na świecie?
Może pokierujemy się sercem?


Obecnie stawia się ateizm ponad Boga. Ostra forma religii jaka istnieje, na siłę starają się udowodnić że Boga nie ma. Wierzycie że Boga nie ma, bez żadnych solidnych podstaw ; ) To nawet satanizm ma jakieś podstawy.



Ludzkość to jedna wielka porażka, mimo ciągłego postępu technologicznego. Gwałty, rozboje, pedofilia, wojny itd itp.



Oto biblijna definicja wiary.



Cytat:
Hebrajczyków 11:1 A wiara jest pewnością tego, czego się spodziewamy, przeświadczeniem o tym, czego nie widzimy.

Jestem na przystanku, ponieważ wierzę że o wyznaczonej godzinie przyjedziesz autobus. Moja wiara spowodowała działanie które mnie zaprowadziło na przystanek. Podobnie jest z wiarą w Słowo Boże. Bóg podał jak należy postępować, aby zaprowadzić się do Królestwa Bożego.


Chodząc do kościoła nabędziemy niewielką cząstkę tej wiary, stąd wielu tą wiarę zlewa czemu się nie dziwię, po prostu jest słaba.

Wszystkie te teorie ateizmu mają stwierdzenie - takie że najnowsze BMW powstało w wyniku ewolucji. Nikt nie ujawnia producenta i projektanta. Oczywiście są oczywiste dowody na projekt i produkcję... ale twierdzi się że jest to wynik ewolucji. A władza nikomu nie pozwala na przedstawienie producentów i projektantów.
__________________
kellrez jest offline   Reply With Quote
kellrez dostał 10 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents