4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dla wielbicieli Janusza Palikota wywiad z jego byłą żoną
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-10-2011, 18:25   #12
PostScriptum
Naczelny Komentator
  
 
PostScriptum's Avatar
 
Dołączył/a: 13 May 2007
Miasto: nie za duże, nie za małe, takie w sam raz
Wiek: 36
Postów: 18 243
Tematów: 1164
Podziękowań: 6 422
THX'ów: 9 059
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 600 (+)
PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600

Nagrody Użytkownika

Odp: Dla wielbicieli Janusza Palikota wywiad z jego byłą żoną

Cytat:
Napisał Unlucky Zobacz post
Może i oczerniała ale sporo z tego co mówi to prawda.
a co robiłeś za łóżko że wiesz?


Cytat:
Napisał Raffsky Zobacz post
Po drugie warto żeby wielbiciele(a tu ich nie brakuje poznali prawdziwą twarz Janusza Palikota).
Zwolennicy życia prywatnego nie mieli takich oporów przy szydzeniu z polityków opozycji,wyciągania błahostek .

Ja w przeciwieństwie(przypominam co zwolennicy i liderzy PO wyczyniali gdy rządziłPIS) do ciebie zawsze dobrze życzę mojemu krajowi a w mojej rodzinie kilka osób złożyło najwyższy dar krajowi - własne życie za jej wolność,ale nie mam klapek na oczach i widzę co wyprawia ta ekipa rządzących "pseudofachowców" z szufladami pełnymi ustaw którym wiecznie coś i ktoś przeszkadza,liżąc tyłek raz Niemcom,raz Rosjanom,raz Jankesom.Sprzedający własny kraj za przychylny artykuł,order,bankiecik.
Pozytywne dane z gospodarki cieszą,tylko zapomina się o jednym ze te świetne wyniki okupione są dziadowskimi pensjami,wyzyskiem,mobbingiem,harówą w warunkach których na zachodzie europy nikt by nie zakceptował.Zresztą papier ma to do siebie że wszystko przyjmie,a niedawna wymiana szefa GUS-u tylko to potwierdza.
Pomyśl też że niedługo zmalej strumień pieniędzy z UE,staną inwestycje związane z EURO 2012,a rząd i samorządy będą musiały zbilnsować budżet - skończy sie życie na kredycie.To będzie chwila prawdy dla obecnej władzy która marnuje pierwsze 100 dni swojej władzy.


jest w tym dużo racji co piszesz ale pamiętaj, PiS tez miał swoje dni rządów i z tego co pamiętam było one równie UJowe co są teraz za rządów PO

PO mydli oczy 300 mld z UE (pytam sie z czego oni chcą te pieniądze uzyskać w obecnej sytuacji wspólnoty? Grecja ogłosi bankructwo to każdy wie ale teraz jest to przeciąganie tego co nie uniknione, kolejna Hiszpania, Włochy, Portugalia a tu jeszcze pomysły by wciagnąć do UE kolejnych ze wschodu gdzie jeszcze większa bieda, i co? Niemcy i Francja będa nadal ich zywić ze free?), podniecali sie inwestycjami a gdyby nie to że mamy EURO i jest kasy więcej to gówno by się zrobił jak się zrobiło za rządów PiS
z tym przyrostem to też równe pier**lenie. Orliki im tylko wyszły, to tyle.

Nie interesuje mnie życie prywatne Palikota, nie interesowało mnie życie Kaczyńskich i nie interesuje życie Tuska, interesuja mnie radykalne zmiany a z tego co widze to tylko ten chłop moze coś z tym zrobić czyt. Palikot
__________________
PostScriptum jest offline