4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Minister Sikorski w Białymstoku
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-09-2011, 10:58   #8
Raffsky
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 22 Jun 2009
Miasto: lublin
Postów: 1 646
Tematów: 195
Podziękowań: 5 323
THX'ów: 1 993
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 2 (+)
Raffsky 2
Odp: Minister Sikorski w Białymstoku

Cytat:
Napisał Sauron Zobacz post
czemu pomijasz???
czyżbyś takie zachowania popierał???

Popieram wolność słowa ,nie popieram chamstwa.Polityk powinien trzymać nerwy na wodzy,za to bierze kasę i przywileje żeby panować nad sobą.Pomijam milczenie mediów,dla przypomnienia - pamiętasz histerię po "spieprzaj dziadu",tu chyba uwidacznia się wybiórcze postrzeganie rzeczywistości.


z tego całego filmiku najbardziej rozbawiły mnie okrzyki "PRECZ Z KOMUNĄ"
szlag mnie trafia gdy słyszę nastolatków wykrzykujących takie hasła,bo do cholery co może wiedzieć 20-25-cio latek o komunie...tylko to co nakładli mu w szkole lub usłyszał od rodziców....
gdyby w Polsce nadal panowała komuna,to ta demonstracja w 5 minut została by rozpędzona przez zmasowane siły ZOMO,ORMO i MO,a ta cała banda śmiesznych ludzi chcących nazywać się kibicami przez następny miesiąc nie zorganizowała by żadnej demonstracji,gdyż po pałowaniu jakie by dostali przez miesiąc nie mieli by siły wyjść z domu...
oto różnica między Polską komunistyczną a obecną.....
gdy oglądam takie filmy,i gdy czytam takie komentarze jak Twoje....to aż chcę krzyknąć "KOMUNO WRÓĆ"

zachowanie Sikorskiego adekwatne do zachowania demonstrantów....
dzisiaj nie trzeba ani ormo ani zomo wystarczy pałka medialna,dyżurni eksperci od wszystkiego i pseudoautorytety które solidarnie napiętnują kogoś,ewentualnie można zwolnić z roboty,oddać sprawę do "rozgrzanego sądu" który zarządzi horrendalne odszkodowanie,lub od razu wysłać do psychiatryka(takich przypadków jest kilka)

Sikorski pokazał że nie panuje nad nerwami,a dowcip ma jak zwykły cham .

A i jak twierdzisz ze nasz demokracja jest idealna to polecam ci zapoznanie siż jakie szykany spotkały dziennikarkę Marię Wiernikowską za dokument i książkę "Zwariowałam....." ,to tam po raz pierwszy pojawił się słynny Ryszard S. i Sławomir K. oraz bardzo znane twarze polskiej polityki w kontekście pracy na rzecz lobby hazardowego.

Last edited by Raffsky; 27-09-2011 at 11:05.
Raffsky jest offline