4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Wszechświat
Wątek: Wszechświat
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-09-2011, 14:44   #12
Matan Zajcev
..:: Klubowicz ::..
  
 
Matan Zajcev's Avatar
 
Dołączył/a: 23 May 2009
Miasto: Szczecin
Postów: 3 610
Tematów: 185
Podziękowań: 3 866
THX'ów: 3 869
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 115 (+)
Matan Zajcev 115Matan Zajcev 115
Odwiedź profil Matan Zajcev na Twitter Odwiedź profil Matan Zajcev na Youtube Odwiedź profil Matan Zajcev na Last.fm Odwiedź profil Matan Zajcev na Soundcloud.com Odwiedź profil Matan Zajcev na Mixcloud
Odp: Wszechświat

Cytat:
Napisał Memciu Zobacz post
Poprostu próżnia w której swobodnie latały różne cząsteczki, atomy - po zderzeniu się cząsteczek powstała reakcja , która zapoczątkowała wielkiemu wybuchowi.
Wg tej teorii na początku świat był kropką, w której ściśnięte była materia i antymateria. Materii było więcej o tyle, ile jest obecnie we Wszechświecie. Czy to prawda, nie wiadomo, może byc też tak, że wszechświat jest cykliczny, czyli rozszerza się i kurczy, następuje Wielki Kolaps, a po nim Wielki Wybuch i zabawa zaczyna się od nowa.

Inną teorią jest to, że Wszechświat to gigantyczny, trójwymiarowy hologram (teoria Matrixa, pisałem o niej w innym temacie), a materia nie istnieje.

Swoją drogą to ciekawe: ludzie nie wierzą w Boga, ale nie potrafią wyjaśnic, co było przed WW (bo przecież gdyby Boga nie było, to taki wybuch nie mógł wziąc się sam z siebie)
__________________
Matan Zajcev jest offline   Reply With Quote