4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie [ZAMKNIĘTY] Disco Live Music (Izdebnik)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-08-2011, 18:37   #41
Qraku
..:: Amator ::..
  
 
Dołączył/a: 19 Dec 2010
Miasto: Szczecin
Postów: 10
Tematów: 1
Podziękowań: 0
THX'ów: 20
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Qraku 1
Odp: Klub Pomarańcza (Izdebnik k. Krakowa)

Cytat:
Napisał Matthew Stend Zobacz post
@Matyk to nie są chęci tylko spłata dużego kredytu wziętego na klub.Chcąc go spłacic to muszą kogoś sławnego zaprosic żeby zwabic ludzi...
Kredytu? Skąd masz takie informacje, że klub jest kupiony i wyremontowany za pieniądze z kredytu? Nie wiem, jak to wygląda. Ale jestem przekonany , że kluby w BB i Katowicach generują wystarczająco duże zyski, żeby po roku można było odpicować sobie Izdebnik.

Nie chce bronić Pomarańczy, chociaż i tak uważam, że są aspekty w których góruje nad E2K. Ledy to duży plus (mimo że oświetleniem fakt - nie powala, nagłośnieniem ponoć też), co tydzień gwiazdy (wspomniany Sak Noel, czy Wet Fingers itd). Fajny pomysł na imprezy (jacyś tam ludzie biegający w stroju spider-mana, czy tam shreka, to jest ponoć bardzo pozytywnie odbierane). Znalazłoby się tego troche.

Przypomnijcie sobie Energy 20 lat temu. Zresztą, większość z obecnych tutaj miało wtedy 5 lat, albo było pełzającym plemnikiem. Na pewno też nie było różowo.

A co do małych parkietów : Fakt, porażka trochu z lożami po bokach z tego co widziałem na zdjęciach. Niemniej jednak - jak by je usunęli ludzie marudziliby że nie ma gdzie siadać. Sale mogłyby być większe, no ale teraz raczej nikt klubu nie przebuduje. Jak powiedział kiedyś Bolek - jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził. Pamiętam opinie kilka lat temu po kolejnej ewolucji w E2K. Jedni byli zadowoleni, inni marudzili. Teraz jest to samo. Czas pokaże. Nie jesteśmy wróżkami żeby zastanawiać się czy klub pociągnie miesiąc czy 20 lat.
Qraku jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents