4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie [ZAMKNIĘTY] Disco Live Music (Izdebnik)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-08-2011, 13:44   #34
Mariusz3k
..:: Klubowicz ::..
  
 
Mariusz3k's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Dec 2010
Miasto: Munchen
Wiek: 31
Postów: 842
Tematów: 116
Podziękowań: 1 082
THX'ów: 2 712
Imię: Mariusz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
Mariusz3k 53

Nagrody Użytkownika

Odp: Klub Pomarańcza (Izdebnik k. Krakowa)

Cytat:
Napisał djdarq1 Zobacz post
Gówno to jest enerdzi... Wiejska podła tancbuda!!!
A Pomarańcza nie? H@H@H@ Cenicie sie bardzo: 20 zł za "świetną" impreze H@H@H@H@


Cytat:
Napisał djdarq1 Zobacz post
Pomarańcza zamiata tym badziewiem.
Nie powiedziałbym )) Zobaczymy co będzie za 3 miesiące jak "nowe miejsce" się znudzi

Cytat:
Napisał djdarq1 Zobacz post
Nikt rozsądny i normalny do czegoś takiego nie chodzi.
Nikt tam nie chodzi od 20 lat Kompletnie nikt...


Cytat:
Napisał djdarq1 Zobacz post
Jak widzę tutaj te śmieszne wypowiedzi palantów którzy nie maja pojęcia o klubach, imprezach a jedyne co widzieli to wiejskie enerdzi albo blu star ( celowo napisane ) i te miejsca wychwalają, aaaa ich wiek wynosi 18 wiosenek ledwo to powinni mordę zamknąć i skupić się na zbieraniu obornika czy czegoś tam...
Śmieszne wypowiedzi to aktualnie Ty masz Nie mają pojęcia o imprezach: hmm... zdziwiłbyś sie na ilu byłem pomimo 18 lat które Ci tak bardzo przeszkadzają I jestem ciekawy czy ten tekst o mordzie bys potrafił powiedzieć na ulicy jak bym Cie spotkał Wątpię żebyś go zdążył skończyć hejterze internetowy


Cytat:
Napisał djdarq1 Zobacz post
POMARAŃCZA TO NAJLEPSZY KLUB W MAŁOPOLSCE

To chyba czas pozamykać 139, Energy, ADhD, Dragona, Sigme czy Level Club


Cytat:
Napisał djdarq1 Zobacz post
enerdzi pada i padnie
Synek, dissujesz Energy; któremu w aktualnej sytuacji do pasa nawet nie dorastacie Wiem, wiem: smutne ale prawdziwe...

Cytat:
Napisał djdarq1 Zobacz post
Pomarańcza na każdej imprezie oferuje o wiele więcej niż inne kluby. NAJLEPSI DJ-e, NAJLEPSZA MUZA , ilość odwiedzających o tym najlepiej świadczy, i kolejki pod klubem.. no comments
Oferuje: wszystko (wejściówki, jedzenie + bar) nieracjonalnie drogie; DJów którzy przejsć nie ogarniają; nagłośnienie z Epsilonu (takie to się do kościoła nadaje a nie klubu ); Aquashow które nic nie pokazuje; kolejki przed klubem? Bo mała przepustowość wejścia jest

Weź sobie odpuść swoje żałosne posty odpuść; naucz się pisać nazwy klubów; przejedz sie w inne miejsce niż chyba czczona przez Ciebie Pomarańcza i zobacz jak powinna wyglądać impreza, a nie jej namiastka
__________________

Last edited by Mariusz3k; 13-08-2011 at 13:44.
Mariusz3k jest offline   Reply With Quote