4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - IGUANA - 7 Urodziny klubu, Alex Megane, WIELKA Loteria FINAŁ @ IGUANA - Brzozowa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-07-2011, 23:06   #12
Pyotrazz
..:: Klubowicz ::..
  
 
Pyotrazz's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Mar 2007
Miasto: Sandomierz
Postów: 2 120
Tematów: 323
Podziękowań: 24 909
THX'ów: 22 720
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 12
Plusów: 53 (+)
Pyotrazz 53

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Pyotrazz na Facebook
Odp: IGUANA - 7 Urodziny klubu, Alex Megane, WIELKA Loteria FINAŁ @ IGUANA - Brzozowa

Dam Ci taki przykład. Byłeś akurat z nami na secie Artento więc słyszałeś co wtedy grał. I teraz spytam czy słyszałeś taką muzykę w Igu?
Bo ja nie
Nie ma sensu pisać że jest grany tech trance skoro grany nie jest bo to tylko wprowadza ludzi w błąd!
I to że nawet jeśli jakiś dj "X" zagrał daaawno temu jakąś nutę nie znaczy że ta muzyka jest tam grana w miarę regularnie a o tym świadczy ten wpis: muzyka: electro, e-h, house, commercial, HandsUp, HardStyle, tech-trance, tech-house.
Z tym electro też bym się sprzeczał no ale niech już będzie

edit:

Tak jak wspomniałem nawet jak było grane to dawno temu i nie ma sensu o tym pisać.
Ktoś zobaczy ten wpis i pomyśli " o taka muzyka jest tam grana, lubię ją to pojadę." A potem nasłucha się pompek xD
Od 2 lat jestem dość często i słyszę tam tylko komercyjne pompecki, hands up, hardstyle, tech house to nuty typu americano więc bardziej swing house czy jak to się tam zwie, sam house też się czasem trafi.
Ale dobra nie chce mi się już dyskutować.
Ahoj ;x

Last edited by Pyotrazz; 31-07-2011 at 23:29.
Pyotrazz jest offline   Reply With Quote