4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Łódzkie [ZAMKNIĘTY] Klub Pomarańcza (Łódź)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-07-2011, 17:41   #7
morda
..:: Adept ::..
  
 
Dołączył/a: 18 Jul 2011
Miasto: lodz
Postów: 25
Tematów: 0
Podziękowań: 3
THX'ów: 18
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
morda 1
Odp: Klub Pomarańcza Łódź

Cytat:
Napisał immot83 Zobacz post
Pozdrawiamy pana 3 posty wyżej, pierwszy post na forum i od razu podjazd na Pomarancze...Brawo
Poza tym nieźle musiałeś się napocic żeby wybrac takie opinie, bo ja widzę tam przewagę pozytywnych oto dowód:
Bienvenue sur Facebook. Connectez-vous, inscrivez-vous ou découvrez*!

jakieś pytania?
Żadnych pytań. poprostu pełna świadomośc tego co jest grane.

Przytoczone przeze mnie niekorzystne opinie nie były wybierane, to pierwsze opinie jakie pojawiły sie w niedziele po otwarciu. dlaczego najbardziej wiarygodne? ano dla tego że na świeżo. Przyznaje że nie byłem na otwarciu ,ale moi dobrzy znajomi byli, 8 osób , wszyscy jednakowa opinia. och ach , a tu dupa.

A dla czego teraz jest dużo opinii pozytywnych? ano dla tegpo że zaczął sie normalny tydzień pracy i do roboty wzięła sie ostro firma od kreowania wizerunku w internecie, zakładam ,że zdajesz sobie sprawę z istnienia takich firm. Dla niewtajemniczonych , naiwnych itp , wyjaśniam że za w miare nieduże pieniądze można nabyc w internecie pochlebne opinie np uzytkowników facebooka (firmy tego typu dysponuja setkami/tysiącami fikcyjnych kont) załóżmy że piszesz że w danym klubie jest wiocha , do dupy itd to zaraz pojawia sie kilkanaście czy więcej opinii wychwalających klub i jednocześnie negujacych twoje zarzuty. Z taka sytuacja mamy do czynienia w tym przypadku. jeżeli ktos tego nie widzi to jest chyba ślepy,urwał sie z choinki, i wierzy w to że klub, który sie jeszcze nie otworzył ma ponad 5000 osób w swoim profilu na FB, a tak było w przypadku pomarańczy w izdebniku,tak było w katowicach , tak też bedzie i w łodzi. ale ciemny naród to łyknie. Kiedys to się nazywało PROPAGANDA teraz TO SIĘ NAZYWA NOWOCZESNY MARKETING (w gruncie rzeczy chodzi o to samo) w tym przypadku Z DOMIESZKĄ WIOCHY, bo hasła w stylu "Najnowocześniejszy klub w europie" pachną mi MEGA-WIOCHĄ. Kluby z dobra muzą zawsze pozostaną w cieniu, dlatego że tłum i tak polezie na masówe
do pomarańczy , heaven itp. Ludzie pójdą tam gdzie im każą poleźć, na facebuku i innych naszych klasach. PZDR

Last edited by morda; 19-07-2011 at 17:52.
morda jest offline   Reply With Quote