4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie [ZAKMNIĘTY] MAGNUM (Pęcławice)
Wątek: Świętokrzyskie [ZAKMNIĘTY] MAGNUM (Pęcławice)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-07-2011, 18:06   #16
1x2Buła
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Jun 2007
Postów: 3 476
Tematów: 252
Podziękowań: 4 971
THX'ów: 8 090
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 175
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 83
Plusów: 56 (+)
1x2Buła 56

Nagrody Użytkownika

Odp: MAGNUM (Pęcławice)

Cytat:
Napisał sotkra23 Zobacz post
Wow, po pierwsze gratuluje, wiesz co to znaczy emo, i widze, że znasz podstawy angielskiego. Po drugie jakbyś był trochę inteligentniejszy to byś zauważył, że nie jestem z tamtąd i nie jestem dzieciakiem w porównaniu z tobą. Po trzecie byłem tam na tej imprezie dwa razy w życiu i też, zauważyłem, że tam jest chała. Ale przynajmniej jestem obiektywny i wiem, że sporo imprez w świętokrzyskim jest na takim poziomie. Nie piszę więc takich głupot jak tutaj pozostali, że przykładowo w oxiden jest super- ta akurat. Ale co najważniejsze mogę łatwo wywnioskować z twojej wypowiedźi, że jesteś pewnie biednym żulem, skoro przesiadujesz pod sklepem. I kto tu jest śmieszny?! ha
tak masz racje imprezy w świetokrzyskim sa na strasznym poziomie, ale porównując Magnum z Oxidem nawet za terazniejszych czasow( praktyczie upadający klub) to własnie pokazujesz jaki jestes inteligentny :X ze o Backach czy innych sandomierskich imprezach nie wspomne :X
__________________
1x2Buła jest offline   Reply With Quote